مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل تصریح کرد: گشت‌های تلفیقی پلیس راه و راهداری در محورهای استان با هدف کاهش تصادفات جاده‌ای افزایش یافته و در جهت هوشمندسازی جاده‌های استان نیز اقدامات خوبی انجام شده است..

علی رحمتی
به گزارش شهرخوان، مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: ایجاد روشنایی به‌صورت نقطه‌ای در نقاط حساس و حادثه‌خیز با هدف افزایش ایمنی محورها در اولویت کاری است.

علی رحمتی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ایجاد روشنایی به‌صورت نقطه‌ای در نقاط حساس و حادثه‌خیز با هدف افزایش ایمنی محورها در اولویت کاری اداره کل راهداری وحمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیـل است.

وی افزود: در همین راستا عملیات روشنایی در ۱۵ کیلومتر از محور اردبیل- سرچم محدوده آراللـو درحال اجرا است.

هوشمندسازی جاده‌های استان اردبیل

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل تصریح کرد: گشت‌های تلفیقی پلیس راه و راهداری در محورهای استان با هدف کاهش تصادفات جاده‌ای افزایش یافته و در جهت هوشمندسازی جاده‌های استان نیز اقدامات خوبی انجام شده است.

وی با بیان این‌که سال گذشته ۱۰۵ میلیون تردد در محورهای مواصلاتی استان ثبت شده است، بیان کرد: درحال حاضر ۱۳۱‌ سامانه ترددشمار، دوربین ثبت تخلفات و نظارت تصویری در محورهای استان فعال است.

کنترل سرعت

تجدید خط‌کشی محورها و ایجاد روشنایی به‌صورت نقطه‌ای در اردبیل

دبیر کمیسیون مدیریت ایمنی حمل‌ونقل استان اردبیل تشریح کرد: سازمان راهداری برای کاهش تلفات و تصادفات در کنار اقدامات فرهنگی، اجرای سرعت‌گیرهای مجازی، خطوط لرزاننده عرضی، تجدید خط‌کشی محورها و ایجاد روشنایی به‌صورت نقطه‌ای را در دستور کار خود قرار داده است.

وی با اشاره به قابلیت‌های فراوان گردشگری و توریستی استان و افزایش مسافرت‌ها، گفت:در قالب طرح تابستانی نظارت ویژه‌ای بر عملکرد ۱۳ مجتمع فعال خدماتی- رفاهی بین‌راهی و عملکرد ۱۴۶ شرکت حمل‌ونقل کالا و مسافر استان انجام می‌شود.

 

| اخبار استان اردبیل | علی رحمتی | هوشمندسازی جاده های استان اردبیل |

  پرینت

http://shahrkhan.ir/10925