علیرضا پوستی آورده است: وجود تضارب آرا و چالش ها در راستای رسیدن به بهترین شرایط در شورای اسلامی شهر اردبیل امری است که لازمه مجموعه های مبتنی بر آرا اکثریت است و بدون این تبادل نظر رسیدن به شکوفایی بر پایه خرد جمعی میسر نخواهد بود.

علیرضا پوستی

پیام دکتر علیرضا پوستی به مناسبت سومین دوره انتخابات هیات رئیسه شورای اسلامی شهر اردبیل

بسم الله الرحمن رحیم
ما بر آنیم که بودیم و همان خواهیم بود

با یاری حضرت حق و دعای خیر شما مردم عزیز و همراهی و هم دلی مسئولین استان ، انتخابات سومین سال هیات رئیسه شورای شهر اردبیل در پنجمین دوره از پارلمان محلی برگزار و اعضای آن برای خدمت گزاری به شهروندان انتخاب شدند.

وجود تضارب آرا و چالش ها در راستای رسیدن به بهترین شرایط در شورای اسلامی شهر اردبیل امری است که لازمه مجموعه های مبتنی بر آرا اکثریت است و بدون این تبادل نظر رسیدن به شکوفایی بر پایه خرد جمعی میسر نخواهد بود.

بر خود وظیفه میدانم از اعضای محترم شورای شهر اردبیل که برای سومین سال متوالی به اینجانب اعتماد کرده و به ریاست شورای اسلامی شهر اردبیل برگزیدند قدردانی نمایم و برآنم که تمام تلاش خود را معطوف به این مسئولیت سنگین و خطیر نمایم تا به نحو شایسته ای دین خود را ادا کنم . البته تلاش بنده و تمام همکاران عزیزم در هیئت مدیره شورای پنجم در دو سال اخیر،حفظ آرامش در عین پویایی بوده و خواهد بود.

اکنون در این راه به یاری یکایک اعضای محترم شورای شهر و تمام همکاران مجموعه شهرداری و همدلی و همیاری مردم شریف اردبیل نیازمندم تا با فراهم آوردن فضایی آرام و بدور از تنش همه با هم به سوی توسعه و آبادانی هر چه بیشتر شهرمان گام برداریم.


استان اردبیل، شورای شهر اردبیل، علیرضا پوستی

  پرینت

http://shahrkhan.ir/11135