مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل با بیان اینکه خط کشی ۲۵۰۰ کیلومتر از جاده‌های استان اردبیل تا پایان سال انجام می‌شودف گفت: از این مقدار تاکنون ۵۰۰ کیلومتر خط کشی انجام شده و تا پایان سال ۲هزار کیلومتر باقی مانده که جزء اولویت‌های اصلی راهداری است تجدید خط کشی خواهد شد.

به گزارش شهرخوان، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: افزایش ایمنی تردد عبور و مرور در محورهای مواصلاتی استان اردبیل از جمله اولویت‌های مهم اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان است.

اجرای اقدامات تقویت ایمنی جاده های استان

علی رحمتی در بازدید از مسیر نمین به آستارا افزایش ایمنی تردد عبور و مرور را از جمله اولویت‌های مهم اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل دانست و اظهار داشت: در جلسه اخیر کمیسیون مدیریت ایمنی حمل ونقل استان اردبیل بر تقویت ایمنی جاده‌ها، تجدید خط کشی، افزایش گشت‌های تلفیقی پلیس راه و راهداری، اجرای شیار لرزاننده و سایر اقدامات لازم تاکید شد که امروز شاهد اجرائی شدن آنها هستیم.

جاده

تخصیص به موقع اعتبارات راهداری

وی با اشاره به اقدامات اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل اظهار امیدواری کرد؛ فرمانداران شهرستان‌ها با تخصیص به‌موقع اعتبارات راهداری این اداره کل را در ارائه خدمت هرچه بهتر و بیشتر به مردم و مسافران بیش از پیش یاری کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل با بیان اینکه خط کشی ۲۵۰۰ کیلومتر از جاده‌های استان اردبیل تا پایان سال انجام می‌شود افزود: از این مقدار تاکنون ۵۰۰ کیلومتر خط کشی انجام شده و تا پایان سال ۲هزار کیلومتر باقی مانده که جزء اولویت‌های اصلی راهداری است تجدید خط کشی خواهد شد.

رحمتی هدف از خط کشی راه‌ها را منظم کردن حرکت وسایل نقلیه، آگاهی دادن به استفاده کنندگان از راه و راهنمایی آنها بیان کرد و گفت: سال گذشته نیز در ۲ هزارو ۵۰۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان خط کشی انجام شد.


اخبار استان اردبیل | علی رحمتی | راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل | خط کشی

  پرینت

http://shahrkhan.ir/11397