رئیس شورای شهر اردبیل گفت: سعی شد تا همه اعضای شورای شهر در کمیسیون‌های مختلف حضور پیدا کنند ما برخی از اعضا مسئولیت تعدادی از کمیسیون‌ها عهده‌دار نشدند که مجبور شدیم مسئولیت آن کمیسیون را به عضو دیگری واگذار کنیم.

علیرضا پوستی

به گزارش شهرخوان، بعد از دو هفته تنش و اعتراض به نحوه گزینش اعضا در کمیسیون‌های شورای شهر اردبیل ترکیب هیئت رئیسه این کمیسیون‌ها مشخص و با اکثریت آرا به تصویب رسید.

رئیس شوری شهر اردبیل در هفتادوپنجمین جلسه رسمی این شورا با تسلیت درگذشت دکتر مناف‌زاده از پزشکان نام آشنا و خیر اردبیلی اظهار کرد: این پزشک حاذق ساختمانی را در سرچشمه اردبیل وقف کرده تا به عنوان درمانگاه برای مداوای کودکان سرطانی ارئه خدمات کند.

علیرضا پوستی خاطرنشان کرد: ما نیز در کنار مردم قدرشناس اردبیل در آئین بزرگداشت و یادبود مرحوم مناف‌زاده شرکت خواهیم کرد تا به نمایندگی از مردم اردبیل از تلاش‌ها و زحمات این طبیب حاذق قدردانی کنیم.

مشخص شدن ترکیب هیئت رئیسه کمیسیون‌های

وی به ترکیب هیئت رئیسه کمیسیون‌های شورای شهر و خارج از شورا اشاره کرد و گفت: با رایزنی‌های انجام شده ترکیب هیئت رئیسه کمیسیون‌های مشخص شده و در این موضوع نظر اعضای شورای شهر و رای اکثریت مورد توجه قرار گرفته است.

رئیس شورای شهر اردبیل افزود: سعی شد تا همه اعضای شورای شهر در کمیسیون‌های مختلف حضور پیدا کنند ما برخی از اعضا مسئولیت تعدادی از کمیسیون‌ها عهده‌دار نشدند که مجبور شدیم مسئولیت آن کمیسیون را به عضو دیگری واگذار کنیم.

در این جلسه رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و مالی شورای شهر اردبیل در سال سوم زهرا قدیمی، ایثارگران و حقوقی جواد انصاری، فنی و عمرانی علیرضا غریبی، فرهنگی و اجتماعی حبیب فتحی، پیگیری و نظارت علیرضا پوستی، مشارکت، سرمایه‌گذاری و گردشگری یعقوب عزیززاده، بهداشت و سلامت و محیط زیست شهری علیرضا پوستی، کمیسیون بانوان زهرا قدیمی، خدمات شهری یونس رونقی، زیباسازی و محیط شهری رویا کنعانی سادات و کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شهری یعقوب هاشمی انتخاب شدند.

لزومی ندارد که ما به دنبال ریاست و یا نائب رئیسی در کمیسیون‌ها باشیم

دبیر شورای شهر اردبیل نیز در این جلسه گفت: لزومی ندارد که ما به دنبال ریاست و یا نائب رئیسی در کمیسیون‌ها باشیم بلکه در هر حوزه‌ای تخصص داشته باشیم می‌توانیم به عنوان منتخب مردم در کمیسیون‌ها و کمیته‌های مختلف حضور پیدا کرده و مدافع حق و حقوق مردم باشیم.

یعقوب هاشمی

یعقوب هاشمی خاطرنشان کرد: این عادلانه نیست که ما اعلام کنیم شورای شهر ۲۰ دقیقه‌ای نیز به فکر شهر و شهروندان نبوده در حالی که خود بنده ساعت‌های زیادی وقت گذاشته و در مناطق مختلف شهر از پروژه‌های در حال احداث به عنوان مطالبه مردم بازدید کرده و در جریان آن قرار گرفتیم.


ترکیب هیئت رئیسه کمیسیون‌ها مشخص و با اکثریت آرا به تصویب رسید

  پرینت

http://shahrkhan.ir/11847