رئیس شورای شهر تاکید کرد:
تاریخ: ۱۲:۲۶ :: ۱۳۹۷/۰۲/۰۲
شناسه خبر: 1189

رئیس شورای شهر اردبیل گفت: تاسیس و بهره برداری از منطقه 5 شهرداری اردبیل در حقیقت گامی جدی در تسهیل امور مردم و بهبود شرایط خدمات‌رسانی مجموعه شهرداری است.

منطقه ۵ شهرداری اردبیل گامی برای ایجاد تسهیل‌ در امور مردم

به گزارش شهرخوان، علیرضا پوستی در مراسم آغاز بکار منطقه ۵ شهرداری اردبیل اظهار کرد: با توجه به افزایش جمعیت ساکن در اردبیل باید همگام با این روند افزایشی مجموعه‌ای همچون شهرداری که بیشترین ارتباط و تعامل را با مردم دارد فضای کاری و فیزیکی خود را ارتقا داده تا رضایت مردم فراهم آید.

وی خاطرنشان کرد: ما نیز در شورا و در راستای افزایش دسترسی مردم به خدمات شایسته سعی و اهتمام جدی داریم تا یک حرکت بنیادین را در توسعه فرآیند خدمت‌رسانی به انجام برسانیم.

رئیس شورای شهر اردبیل ویژگی تشکیل این منطقه را برشمرد و افزود: بدون تحمیل هزینه اضافی و یا جذب نیروهای جدید شهرداری با ساختار فعلی این منطقه را راه‌اندازی کرد تا سرعت خدمات به شهروندان ساکن در حاشیه شهر اردبیل افزایش یابد.

پوستی گفت: در ساختار جدید شهرداری منطقه یک اردبیل نیز در هسته مرکزی این شهر به بهسازی، نوسازی و توانمندسازی بافت فرسوده اهتمامی جدی خواهد داشت که امیدواریم با این حرکت اهداف شورا و شهرداری در مسیر خدمات‌‌رسانی و بهبود فرآیندها محقق شود.

وی با تشکر از امام جمعه و استاندار اردبیل در حمایت و همراهی مجموعه شورا و شهرداری بیان کرد: اهتمام تک تک اعضای شورای شهر و شهردار در سالجاری بر افزایش کیفی خدمات‌رسانی در همه حوزه‌هاست که قطعا با نگاه حمایتی سایر مجموعه‌ها و دستگاه‌ها و نهادها این اهداف می‌تواند جامه عمل به خود بپوشد.

 

انتهای پیام

برچسب ها لینک کوتاه
, , http://shahrkhan.ir/1189
همیشه در کنار شماییم :) کانال تلگرامی شهرخوان
این خبر را به اشتراک بگذارید