همزمان با روز جهانی کارگر؛
تاریخ: ۱۱:۱۸ :: ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
شناسه خبر: 1219

همزمان با روز جهانی کارگر، آیین تجلیل و تکریم از کارگران شهرداری اردبیل روز چهارشنبه در سالن یادگار امام(ره) سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل برگزار می شود.

 

به گزارش شهرخوان، مجتبی لاله مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اردبیل از برگزاری ویژه برنامه تجلیل از کارگران شهرداری اردبیل در روز چهارشنبه خبرداد و تصریح کرد: در راستای گرامیداشت هفته کارگر در این مراسم از کارگران نمونه مجموعه شهرداری اردبیل تجلیل می شود.

وی با بیان اینکه قدردانی از زحمات و تلاش کارگران از وظایف ما است، گفت: در این راستا ویژه برنامه ای مختص همکاران شهرداری تدارک دیده شده که  برگزار خواهد شد.

 

 

لاله ضمن تشریح جزئیات برنامه، افزود: به همین منظور برنامه های متنوع فرهنگی با حضور هنرمندان نامی شهر اجرا می شود.

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اردبیل ادامه داد: جشن ویژه تجلیل از کارگران روز چهارشنبه از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در سالن یادگار امام (ره) سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل واقع در شهرک پردیس(زرناس) با حضور کارگران شهرداری اردبیل برگزار خواهدشد.

وی گفت: همواره تلاش کارگران در مدیریت شهری و ارایه خدمات شهری در راستای داشتن شهری زیبا بر کسی پوشیده نیست و این بزرگواران در فراهم کردن رفاه، آبادانی، پاکی و زیبایی شهر نقش مهمی  دارند.

خبرنگار: فرزاد تقی زاده

 

انتهای پیام

برچسب ها لینک کوتاه
, , http://shahrkhan.ir/1219
همیشه در کنار شماییم :) کانال تلگرامی شهرخوان
این خبر را به اشتراک بگذارید