مدیر امور بین الملل شهرداری اردبیل خبرداد؛
تاریخ: ۱۲:۱۱ :: ۱۳۹۷/۰۲/۱۵
شناسه خبر: 1271

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اردبیل گفت: اردبیل میزبان اولین گردهمایی و نشست هم اندیشی مدیران کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری های شمال و شمالغرب کشور در 20 اردیبهشت ماه خواهد بود.

به گزارش شهرخوان، مجتبی لاله در گفت و گو با خبرنگار ما با اعلام این خبر تصریح کرد: اولین جلسه هم اندیشی مدیران کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری های شمال و شمالغرب کشور با حضور ۴ شهر (مرکز استان ها) ۲۰ اردیبهشت ماه در اردبیل برگزار می شود.

وی با اشاره به ضرورت تقویت و تحکیم ارتباط بین شهرداری های کشور بیان کرد: در این نشست شهرداری های مراکز استان های گیلان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و زنجان حضور خواهند داشت.

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اردبیل به نقش روابط عمومی شهرداری ها در توسعه و آبادانی شهر اشاره کرد و افزود:این روابط عمومی هاست که در تحقق اهداف سازمان و مدیریت شهری نقش بسزایی دارند.

لاله ادامه داد: هدف اصلی از برگزاری این جلسه هم اندیشی ارتقا محوریت علمی _فرهنگی شهر، تبادل نظرات،بهره گیری از تجارب کلان شهرها در توسعه و مدیریت شهر، معرفی ظرفیت های گردشگری اردبیل به سایر استان هاست.

وی همچنین گفت: شهرداری اردبیل اقدامات خوبی در توسعه روابط بین الملل انجام داده که خواهرخواندگی با تیزاواشواری مجارستان، عضویت در مجمع شهرداران آسیایی، عضویت در مجمع شهرداران صلح جهانی، عضویت در مجمع شهرداران شهرهای جاده ابریشم، عضویت در مجمع توسعه جهانی ، اقدام به خواهرخواندگی با شهر ولگاگراد روسیه، اقدام به خواهر خواندگی با شهر گنجه آذربایجان، اقدام به خواهرخواندگی با شهرهای طرابزون، سیواس و ایغدر، دیدار با سرکنسول ایران در طرابزون آقای رضا باغبان کندری، دیدار با سرکنسول ترکیه در تبریز آقای چالار فاخری از جمله ارتباطات و مراودات امور بین الملل شهرداری اردبیل در سال های اخیر بوده است.
خبرنگار: فرزاد تقی زاده

انتهای پیام

برچسب ها لینک کوتاه
, http://shahrkhan.ir/1271
همیشه در کنار شماییم :) کانال تلگرامی شهرخوان
این خبر را به اشتراک بگذارید