توسط امدادگران سازمان آتش نشانی شهرداری اردبیل صورت گرفت؛
تاریخ: ۲۰:۳۵ :: ۱۳۹۷/۰۲/۱۵
شناسه خبر: 1274

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردبیل از رویارویی بیش از 600 مأمور و امدادگر این سازمان با حوادث مختلف در بیش از 160 مأموریت در طول یک ماه گذشته خبر داد.

به گزارش شهرخوان، محمودرضا یعقوبی در گفتگو با خبرنگار ما با اعلام این خبر، تصریح  کرد: در فروردین ماه سال جاری بیش از ۱۶۰ مأموریت امداد و نجات و اطفای حریق توسط نیروهای امدادی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردبیل انجام شده است.

وی افزود: در این مأموریت‌ها طی ماه گذشته بیش از ۶۰۰ مأمور امداد و نجات به منظور امدادرسانی در محل حوادث گزارش شده حضور یافته و اقدامات مورد انتظار را انجام دادند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردبیل با بیان اینکه در ماه گذشته ۸۸ مورد اطفای حریق در شهر صورت گرفته است، افزود: ۶۹ مورد نیز اقدامات امداد و نجات توسط نیروهای امدادی این سازمان انجام شده است.

یعقوبی به تلاش شبانه‌روزی نیروهای فعال امدادرسان در سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اردبیل اشاره کرد و توضیح داد: تعداد خودروهای اعزامی برای امداد و نجات و اطفای حریق در حوادث گزارش شده استان اردبیل بیش از ۲۰۰ خودرو گزارش شده است.

گفتنی است: طبق آمار اعلام شده در سال گذشته، بیش از ۱۲۸ آتش نشان در شهرستان اردبیل در ایستگاه های شش گانه مشغول به فعالیت هستند.

خبرنگار: فرزاد تقی زاده

 

انتهای پیام

برچسب ها لینک کوتاه
, http://shahrkhan.ir/1274
همیشه در کنار شماییم :) کانال تلگرامی شهرخوان
این خبر را به اشتراک بگذارید