مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: برای جا به جایی زائران اربعین امسال بیش از ۴۰۰ دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی در نظر گرفته شده و پیش بینی‌های اولیه از افزایش زائرین خبر می‌دهد.

 

علی رحمتی

به گزارش شهرخوان، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: همزمان با اجرای طرح ویژه اربعین، کنترل نامحسوس حمل و نقل جاده‌ای نیز در محورهای مواصلاتی اردبیل تشدید خواهد شد.

افزایش نظارت و کنترل نامحسوس اداره کل حمل و نقل استان اردبیل

علی رحمتی در ستاد هماهنگی ارتقای خدمات حمل و نقل که در سالن جلسات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل برگزار شد، عنوان کرد: به منظور افزایش ایمنی مسافران داخلی و خارجی و همزمان با اجرای طرح ویژه اربعین حسینی، نظارت و کنترل نامحسوس اداره کل حمل و نقل استان اردبیل افزایش پیدا خواهد کرد.

اتوبوس ترمینال

وی به پیش بینی تعداد ناوگان حمل و نقل عمومی که در طرح اربعین مشارکت خواهند داشت پرداخت و افزود: برای جا به جایی زائران اربعین امسال بیش از ۴۰۰ دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی در نظر گرفته شده و پیش بینی‌های اولیه از افزایش زائرین خبر می‌دهد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل ادامه داد: در سال ۹۷ و در قالب طرح ویژه اربعین، بیش از سه هزار و ۵۰۰ زائر از طریق پایانه مرزی بیله سوار عازم کربلا شدند.

شروع طرح ویژه اربعین ار ۱۷ مهرماه سالجاری

رحمتی یادآور شد: طرح ویژه اربعین در سال جاری از ۱۷ مهر شروع شده و تا سوم آبان ماه ادامه خواهد یافت.

به گفته وی نظارت‌های انجام یافته در این بخش علاوه بر حوزه راه، عملکرد شرکت‌ها و مجتمع‌های خدماتی رفاهی را نیز شامل خواهد شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل یادآور شد: در مجموع جا به جایی زائران اربعین به مرز مهران در سال گذشته با حدود ۲۰۰ ناوگان عمومی انجام پذیرفت که برای سال جاری ناوگان‌های بیشتری درنظر گرفته شده است.


جابه جایی سه هزار و ۵۰۰ زائر از پایانه مرزی بیله سوار به کربلا در سال ۹۷

  پرینت

http://shahrkhan.ir/12961