مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری اردبیل:
تاریخ: ۲۰:۳۱ :: ۱۳۹۷/۰۳/۰۱
شناسه خبر: 1386

مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری اردبیل در نشست با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر سرعین گفت: با توجه به شروع فصل گردشگری اتمام پروژه کمربندی شهر سرعین باید در اولویت کاری شهرداری قرار گیرد.

به گزارش شهرخوان، مسعود امامی یگانه در این نشست موقعیت ویژه شهر سرعین را یادآور شد و با بیان اینکه ارتقای درجه شهرداری سرعین پیگیری می شود، افزود: شهرداری سرعین با توجه به ویژگی و مزیت شهرستان در بخش گردشگری باید برای ایجاد درآمد پایدار با نظر متخصصان ذیصلاح برنامه عملیاتی و راهبردی بلند مدت تدوین نماید و باید برای حضور گردشگران خارجی در این شهر ظرفیت های استاندارد لازم فراهم شود.

امامی یگانه در جریان بازدید از پروژه های در دست اجرای شهرداری سرعین، توصیه کرد: عملیات آسفالت ریزی و اصلاح معابر شهری در سریع‌ترین زمان ممکن و با رعایت اصول فنی با توجه به محدودیت فصل کاری و ورود گردشگران از روزهای آینده به استان تسریع گردد.

مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری در نشست با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر جدیدالتاسیس اردیموسی نیز گفت: شهرداری با ایجاد زیرساخت لازم امکان حضور و تردد گردشگران از مسیر سرعین، اردیموسی و اردبیل را فراهم نماید.

 

انتهای پیام

برچسب ها لینک کوتاه
, http://shahrkhan.ir/1386
همیشه در کنار شماییم :) کانال تلگرامی شهرخوان
این خبر را به اشتراک بگذارید