اقدام "محیط زیست دوستانه" شهرداری اردبیل در اجرای یک پروژه؛
تاریخ: ۱۲:۳۴ :: ۱۳۹۷/۰۳/۰۲
شناسه خبر: 1407

با هدف حفاظت از فضای سبز و درختان شهر، طی اقدامی "محیط زیست دوستانه" از سوی مدیریت منطقه یک شهرداری اردبیل، درختان واقع در مسیر پروژه بازگشایی در جوار پارک آرتا به پارک زرناس این شهر انتقال یافت.  

درخت خشکیده پارک آرتا قطع و چند درخت به پارک زرناس منتقل شد

با هدف حفاظت از فضای سبز و درختان شهر، طی اقدامی “محیط زیست دوستانه” از سوی مدیریت منطقه یک شهرداری اردبیل، درختان واقع در مسیر پروژه بازگشایی در جوار پارک آرتا به پارک زرناس این شهر انتقال یافت.

به گزارش شهرخوان، مدیرعامل سازمان فضای سبز شهرداری اردبیل در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: با توجه به ضرورت اجرای پروژه بازگشایی محله ایمانقلی و کوچه شادمان در جوار پارک آرتا اردبیل، شامگاه روز سه شنبه اول خرداد ماه طی عملیاتی تنها یک درخت خشکیده در این مسیر قطع و چند درخت دیگر واقع در مسیر پروژه با رعایت تمامی اصول مربوط به جابه جایی درختان، از محل مذکور کنده شده و جهت کاشت به پارک زرناس اردبیل انتقال یافت.

گفتنی است، پروژه بازگشایی محله ایمانقلی و کوچه شادمان از جمله مطالبات دیرینه و به حق ساکنین این منطقه بوده که با تلاش مجموعه عمران شهرداری اردبیل با اتمام این طرح بسیاری از مشکلات ترافیکی محله مذکور مرتفع خواهد شد.

انتهای پیام

 

برچسب ها لینک کوتاه
, http://shahrkhan.ir/1407
همیشه در کنار شماییم :) کانال تلگرامی شهرخوان
این خبر را به اشتراک بگذارید