رییس شورای اسلامی شهر اردبیل:
تاریخ: ۱۹:۴۹ :: ۱۳۹۷/۰۳/۰۳
شناسه خبر: 1417

رئیس شورای شهر اردبیل در حاشیه بیست و هفتمین جلسه رسمی شورا به خبرنگاران گفت: شورا یک نهاد مدنی و مردم سالار است و بایستی در جهت مطالبات مردم حرکت نماید.

پایبندی به قانون، پرهیز از تک روی و عوام فریبی از ملزومات شورای شهر است

به گزارش شهرخوان، علیرضا پوستی در این جلسه خاطر نشان کرد: مهمترین دغدغه شورای اسلامی شهر اردبیل رسیدگی به خواسته های مردم، توسعه همه جانبه شهر اردبیل و برطرف شدن مشکلات ترافیکی، تسریع در آبادی و زیبایی شهر و توجه به سلامت و شادمانی شهروندان است .

وی در پاسخ یکی از خبرنگاران در خصوص راه حل برون رفت از وضعیت نا بسامان و رو به رشد ترافیک اردبیل گفت: از سوی شورای ترافیک وزارت کشور، اتوبوس های سریع السیر (BRT) به عنوان بهترین راه کار فعلی برای حل مشکل ترافیک شهر مطرح شده و طرح تفصیلی ترافیک نیز در حال تدوین است.

پوستی گفت: در این خصوص طرحی از طرف شهرداری با عنوان درخواست مجوز برای انتشار آگهی جهت جذب سرمایه گذار برای مطالعه، طراحی و اجرای پروژه (BRT) پیشنهاد شده که خوشبختانه با حضور ده عضو حاضر در جلسه شورای شهر هشت عضو به این لایحه رای مثبت دادند، اعضای مخالف نیز با کلیات طرح (BRT) مخالفت نداشته بلکه با روش اجرای آن مخالف بودند.

وی در ادامه اظهار کرد: بحث بین اعضا در خصوص پروژه (BRT) در نحوه انجام این پروژه بود که به دو روش قابل اجرا بود روش اول بدین صورت بود که ابتدا شهرداری این پروژه را مطالعه و بعد برای طراحی و اجرا به سرمایه گذار محول شود و در روش دوم تمامی این کارها اعم از مطالعه، طراحی و اجرای پروژه به صورت زمانبندی شده توسط سرمایه گذار انجام شود ،که نظر اعضای محترم شورا در هر دو روش اخذ گردید و در نهایت با هشت رای موافق روش دوم انتخاب شد.

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل پایبندی به قانون، پرهیز از تک روی و عوام فریبی و اقتدار و استقلال را از ملزومات شورای اسلامی یک شهر ایده آل دانست و افزود: دستانی در کارند تا شورای شهر و شهرداری را نا کار آمد نشان دهند.

 

انتهای پیام

 

برچسب ها لینک کوتاه
, , , , , , , , , , , , , http://shahrkhan.ir/1417
همیشه در کنار شماییم :) کانال تلگرامی شهرخوان
این خبر را به اشتراک بگذارید