معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل مطرح کرد:
تاریخ: ۱۳:۰۹ :: ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
شناسه خبر: 1472

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل از اشتغال یک هزار نفر در صنعت بیمه در این استان خبر داد.

به گزارش شهرخوان، بهمن حسین زاده ظهر سه‌شنبه ۲۲ خرداد در حاشیه نشست با سندیکای شرکت های بیمه در استان اردبیل، در گفت و گو با خبرنگار ما ضمن مناسب ارزیابی کردن نتایج این نشست، اظهار کرد: صنعت بیمه در کاهش ریسک زندگی و تامین رفاه و امنیت جامعه نقش موثری داشته و یکی از موردهای اقتصادی موثر با گردش مالی بسیار مناسب است.

وی افزود: بیش از ۶٠٠ شعبه بیمه با اشتغال نزدیک به یک هزار نفر در اردبیل فعال هستند که قطعا علاوه بر مباحث اقتصادی، رفاهی و تامین خسارات، در اشتغالزایی نیز می تواند در استان ما نقش آفزینی کند.

استقبال از طرح های بیمه ای خلاقانه

حسین زاده با بیان اینکه در این نشست از مدیران بیمه ها خواستیم تا طرح های بیمه‌ایی خلاقانه و نو آورانه ارایه دهند و از اپلیکیشن‌ها و رویداد های استارت آپی در صنعت بیمه حمایت کنند، اضافه کرد: با توجه به افزایش محصولات کشاورزی در سطح استان اردبیل، ارایه طرح‌های بیمه ایی جدید برای محصولات کشاورزی را از مدیران بیمه ها خواستار شدیم.

این مسوول خاطرنشان کرد: مدیران بیمه ها نیز در این نشست خواستار توسعه فرهنگ بیمه ایی در استان بودند و در این ارتباط متعهد شدیم در شورای اداری استان و شهرستان‌ها حضور پیدا کرده و مطالب خودشان را ارایه دهند و در شهرستان جلساتی با دهیاران داشته باشند و مدل جدیدی با همراهی مدیریت بحران استان و امور روستایی برای بالا بردن ضریب نفوذ بیمه تعریف و عملی کنند.

پیشنهاد سرمایه‌گذاری BOT در جاده های پرحادثه استان

حسین زاده افزود: در نشست با سندیکای شرکت های بیمه در استان اردبیل، پیشنهاد دادم در جاده هایی که پر حادثه هستند شرکت‌های بیمه با روش BOT سرمایه گذاری کرده و نسبت به کم خطر کردن جاده های حادثه خیز سرمایه گذاری نمایند تا از راه کاهش خسارات در میان مدت به سود اصلی خود برسند.

انشاله این جلسات بصورت فصلی ادامه خواهد داشت. از مدیران بیمه خواستم تا برنامه های خود را برای افزایش ضریب نفوذ بیمه و تامین خسارات ناشی از حوادث و ایجاد اشتغال و توسعه بیمه تا سال ١۴٠٠ را ارایه کنند.
خبرنگار: فرزاد تقی زاده

انتهای پیام

برچسب ها لینک کوتاه
, http://shahrkhan.ir/1472
همیشه در کنار شماییم :) کانال تلگرامی شهرخوان
این خبر را به اشتراک بگذارید