عضو شورای شهر اردبیل گفت: شهرداری اردبیل با این اوضاع و احوال مالی و درآمدی در اجرای پروژه‌های متعدد عمران شهری به معنای واقعی شاهکار کرده است.

به گزارش شهرخوان، یونس رونقی در جریان بازدید اعضای شورای شهر اردبیل از پروژه‌های عمرانی شهرداری اردبیل اظهار کرد: همین که شهرداری ۳۰ پروژه کوچک و بزرگ را در شورابیل در حال اجرا دارد تا بتواند این مجموعه را جذاب‌تر و زیباتر از گذشته برای حضور همشهریان و گردشگران مهیا کند خود جای قدردانی دارد چرا که برخی از ادارات و نهادها حتی قادر به پرداخت هزینه‌های جاری خود نیستند چه برسد به اینکه پروژه‌ای اجرا کنند.

وی یکی از عوامل موثر در کمک و همراهی شهرداری را در این شرایط مالی رغبت سرمایه‌گذاران برای حضور در مجموعه‌های عظیم خدمات‌رسانی، عمرانی و کارهای فرهنگی توصیف و خاطرنشان کرد: در کنار پیست پیاده‌روی شورابیل که یک پروژه بی‌نظیر در کشور محسوب می‌شود رینگ دوم شورابیل که محل تردد هموطنان با خودروهایشان است آماده شده و با آسفالت‌ریزی به زودی عبور و مرور در این مسیرو رینگ انجام خواهد شد.

عضو شورای شهر اردبیل استقبال همشهریان را از پیست پیاده‌روی شورابیل برای انجام فعالیت‌های بدنی و تندرستی بی‌نظیر خواند و افزود: با مهیا شدن این زیرساخت خانواده‌ها باید بدون بهانه در ارتقای سلامت و تندرستی خود از این مجموعه استفاده کنند که امیدواریم در بهترین شرایط این فضا و امکانات همچنان توسعه یافته و تقویت شود.

رونقی در مورد پل قدس و شرایط اجرایی این پروژه عظیم بیان کرد: در این وضعیت سرسام‌آور قیمت‌ها که در برخی از مصالح قیمت‌ها تا سه برابر رشد یافته پروژه پل قدس با نهایت دقت و کیفیت در حال اجراست و پیمانکار به رغم همه محدودیت‌ها به دنبال راهکاری است تا سریعتر این پروژه را جمع‌بندی کرده و به نتیجه برساند.

وی افزود: ما در چنین شرایطی جز حمایت از شهردار و مجموعه پرتلاش آن نمی‌توانیم هیچ خواسته و مطالبه دیگری داشته باشیم که از طرف همه شهروندان و اهالی اردبیل از تلاش شبانه‌روزی و بی‌وقفه شهردار اردبیل و مجموعه پرتلاش آن قدردانی می‌کنیم.

 

انتهای پیام

  پرینت

http://shahrkhan.ir/1682