معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: امسال ۱۲ میلیون و ۱۱۴ هزار تخلف عدم رعایت فاصله طولی در استان ثبت شده است.

راهداری

ثبت ۱۲ میلیون تخلف عدم رعایت فاصله طولی در اردبیل

به گزارش شهرخوان، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از افزایش اقدامات برای ایمن کردن راه‌های استان خبر داد و گفت: امسال در جهت ارتقای ایمنی جاده‌ها ۹۷۵ کیلومتر حریم راه تسطیح و ۲ هزار و ۱۵۰ شاخه گادریل نیز تعمیر و اصلاح شده است.

علی صبحی روز شنبه در بازدید از جاده اردبیل – سرچم افزود: ۲ هزار و ۷۰۰ عدد تابلوی الزامی در راه‌ها نصب ، هشت هزار و ۴۰۰ مترطول شیب شیروانی اصلاح و هزار و ۸۴۰ متر حفاظ در پرتگاه‌ها و آبروها توسط راهداران نصب شده است.

وی هوشمندسازی جاده‌های استان را از اولویت‌های اصلی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل ذکر کرد و افزود: درحال حاضر ۶۴ سامانه تردد شماری، ۴۰ دوربین نظارت تصویری،۲۷ سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور سرعت و ۲ سامانه توزین در حال حرکت در جاده‌های استان فعال است.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل همچنین گفت: امسال ۱۲ میلیون و ۱۱۴ هزار تخلف عدم رعایت فاصله طولی در استان ثبت شده است.

به گفته وی، بیشترین تخلف عدم رعایت فاصله طولی در جاده اردبیل- آستارا با سه میلیون و ۷۹۳هزار تخلف و اردبیل – سه راهی سرعین با یک میلیون و ۳۳ هزار تخلف ثبت شده است.

وی کمترین میزان تخلف عدم رعایت فاصله طولی هفت ماه گذشته استان اردبیل را با ۲۹ هزارتخلف مربوط به جاده خلخال- سه راه سرچم عنوان کرد.

  پرینت

http://shahrkhan.ir/17212