مدیرکل دفتر فنی استانداری اردبیل با اشاره به تعیین تکلیف پروژه‌های نیمه کاره مسکن مهر در شهرستان‌ها گفت: نارسایی‌های مسکن مهر بیله‌سوار و مشگین‌شهر نیز بررسی و پیگیری می‌شود.

مسکن

ب گزارش شهرخوان، مدیرکل دفتر فنی استانداری اردبیل گفت:با توجه به وضعیت اقتصادی حاکم، برخی از پروژه های مسکن مهر بلا تکلیف بوده و باید وضعیت آن‌ها با برنامه‌ریزی صحیح تعیین تکلیف شود.

موسی کنعان‌پور در جلسه شورای مسکن اظهار کرد: در حال حاضر ۴۳۷۱ واحد مسکن مهر در اردبیل بنا شده و با توجه به وضعیت اقتصادی حاکم، برخی از پروژه‌های مسکن مهر، بلا تکلیف بوده که وضعیت ۵۲۸ واحد از این پروژه‌ها پیگیری و تا پایان سال تعیین تکلیف خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه باید با همکاری دستگاه‌های متولی پرونده مسکن مهر، در استان اردبیل بسته شود افزود: برخی پروژه‌های ناقص در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر دارای مشکلات هستند و باید برای آماده سازی زیرساخت‌های لازم دستگاه‌های مرتبط، باهم هماهنگ شوند.

کنعان‌پور به تعیین تکلیف پروژه‌های نیمه کاره مسکن مهر، در شهرستان‌ها نیز اشاره کرد و گفت: نارسایی‌های مسکن مهر، بیله‌سوار و مشگین‌شهر نیز بررسی و پیگیری می‌شود؛ فاضلاب مسکن مهر نمین نیز در حال بررسی بوده و شرکت آب و فاضلاب و مسکن و شهرسازی باید آخرین وضعیت این پروژه را احصا و در جلسه آتی اعلام کنند.

مدیرکل دفتر فنی استانداری اردبیل همچنین از انجام نظارت‌های فنی از پروژه‌های در حال اجرای دستگاه‌های مختلف اجرایی استان خبر داد و گفت: لازم است تمام پروژه‌های در حال اجرای استان با همکاری مشاوران و متخصصان امر مورد بررسی قرار گیرند.

  پرینت

http://shahrkhan.ir/17382