تاریخ: ۱۸:۱۴ :: ۱۳۹۶/۰۳/۳۰
شناسه خبر: 175

شهرداری اردبیل تنها در حوزه منطقه سه از ابتدای سال جاری تا کنون 5700 متر مربع پازل چینی با ارزش بیش از 267 میلیون تومان در پیاده روهای این منطقه انجام داده است.

امروزه مسئله کیفیت زندگی شهری یکی از مهم‌ترین مباحثی است که مدیریت شهری برای ارتقاء آن می بایست برنامه‌ریزی‌های گسترده‌ای را در سطح شهر انجام دهند، چرا که با در نظر گرفتن جایگاه انسان در فضای شهری و سوق دادن شهرها به سوی یک شهر انسان محور و تشویق شهرنشینان به پیاده روی شهرها را در مسیر توسعه پایدار قرار می دهد.

از سوی دیگر پیاده روها به عنوان یکی از عناصر مهمی است که در پویایی فضای شهر نقش مهمی را ایفا می کند به طوری که شهروندان بیش از هر چیز دیگر اوقات خود را در آن سپری می کنند لذا توجه به این موضوع برای شهرداری اردبیل از جمله اولویت های اجرایی قرار گرفته است.
در همین راستا شهرداری اردبیل تنها در حوزه منطقه سه از ابتدای سال جاری تا کنون ۵۷۰۰ متر مربع پازل چینی با ارزش بیش از ۲۶۷ میلیون تومان در پیاده روهای این منطقه انجام داده است.
پیاده روهای مسیر میدان کشاورز-سعدی، چهارراه حافظ تا ثارا…، سه راه باهنر تا پل سعدی و مسیر مسجد ائمه به سمت میدان مادر از جمله مسیرهای پازل چینی شده در منطقه سه است.
عملیات جدولگذاری و پیاده رو سازی با پازل با لحاظ مسیر روشندلان در پیاده روی خیابان حافظ در حوزه منطقه سه شهرداری اردبیل همچنان ادامه دارد.
برچسب ها لینک کوتاه
http://shahrkhan.ir/175
همیشه در کنار شماییم :) کانال تلگرامی شهرخوان
این خبر را به اشتراک بگذارید