شهروندان در پاسخ به تخریب‌کنندگان عملکرد شهردار عنوان کردند:
تاریخ: ۲۲:۱۹ :: ۱۳۹۷/۰۴/۳۱
شناسه خبر: 1830

شهروندان اردبیلی با تقبیح عمل افرادی که در اوج فصل کاری با حاشیه‌پردازی سعی دارند چوب لای چرخ توسعه کلانشهر اردبیل بگذارند، خطاب به این افراد اظهار کردند: با دکتر لطف‌اللهیان، چهره عمرانی و مردمی اردبیل برخورد سیاسی نکنید!

با چهره عمرانی و مردمی اردبیل برخورد سیاسی نکنید!

به گزارش شهرخوان، اغلب شهروندان اردبیلی شرکت کننده در گفت و گو و گزارش میدانی خبرنگار ما، با اشاره به مشاهدات روزانه و شبانه خود از فعالیت های گسترده عمرانی شهرداری اردبیل در سراسر شهر، تلاش عده‌ای در فضای مجازی در راستای تخریب عملکرد عیان شهرداری را در جهت اهداف سیاسی و منافع شخصی این افراد عنوان کردند.

هاشم، شهروند مغازه‌داری که در جوار یکی از پارک های جدیدالاحداث شهر کاسبی می‌کند، در پاسخ به سوال خبرنگار ما در خصوص میزان رضایت خود از عملکرد شهرداری اردبیل، با قاطعیت جواب داد: این موضوع نیاز به نظرسنجی ندارد و خوشبختانه این روزها فعالیت های عمرانی در حال دگرگون کردن چهره شهر است و من شهروند با مشاهده این اقدامات احساس دلگرمی و اعتماد بیشتری پیدا می کنم.

او همچنین در پاسخ به چرایی تلاش عده‌ای برای حاشیه‌سازی در این ایام، گفت: مردم دیگر به اندازه کافی نسبت به مسایل آگاهی دارند و حرف راست و دروغ را تشخیص می دهند، حال این صحبت ها از زبان یک فرد باشد یا در فضای مجازی و با در نظر گرفتن منافع شخصی نه منافع عموم شهروندان شهر نوشته شده باشد.

کریم، مسافرکش شخصی که به گفته خودش دارای مدرک فوق لیسانس بوده و برای جبران عوارض بیکاری به شغل مسافرکشی روی آورده است، در این باره به خبرنگار شهرخوان گفت: شهر ما کی از حاشیه به دور بوده که امروز این انتظار را داشته باشیم؟ متاسفانه همیشه عده‌ای هستند که منافع عموم مردم شهر را به هر دلیلی در مقابل منافع شخصی خود می بینند و نتیجه‌اش می شود وضعیت امروز شهر، بطوریکه اغلب شهروندان به خاطر جدیت مجموعه شهرداری در اجرای طرح های عمرانی و فرهنگی پشتیبان مسوولان شهری به خصوص دکتر لطف‌اللهیان هستند و این عده نیز با حاشیه سازی به هر دلیلی می خواهند افکار را از این تحولات بی‌سابقه دور کنند.

حامد، دیگر شهروند پاسخگو به سوالات خبرنگار ما، خود را دانشجوی دوره کارشناسی ارشد کامپیوتر معرفی کرد و گفت: شاهد هستیم هر از گاهی در شهر اردبیل چهره های محبوب به روی کار می آیند که دلسوزی و ممارست آن‌ها در پیگیری امور مربوط به توسعه و آبادانی شهر نگرانی برخی محافل را برمی انگیزد.

او اضافه کرد: دکتر لطف‌اللهیان از جمله این چهره های محبوب مردمی و عمرانی شهر اردبیل است که طبق شواهد من شهروند از وضعیت شهر، خوشبختانه با بی توجهی به این قبیل حاشیه پردازی ها به تلاش ستودنی خود برای سربلندی کهن‌شهر اردبیل ادامه می دهد، لذا به عنوان یک شهروند عاشق زادگاه خود از برخی افراد بی‌توجه به آینده شهر درخواست می کنم با چهره عمرانی و مردمی اردبیل برخورد سیاسی نکنید!

خانم موسوی، مادری که به همراه دو فرزند خود در مسیر سلامت مجموعه شورابیل در حال پیاده روی بود، در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: راه دوری نروید و به تغییرات همین شورابیل دقت کنید، حتی اطلاع چندانی از سایر اقدامات شهرداری ندارم اما برای من و اعضای خانواده من دیدن تغییرات شگفت‌آور همین مجموعه شورابیل کافی است تا قدردان تلاش‌های دلسوزانه شهردار محترم اردبیل آقای دکتر لطف‌اللهیان باشیم.

این بانوی شهروند با بیان ضرب‌المثل “طلا که پاک است، چه منتش به خاک است” خطاب به خبرنگار ما تاکید کرد: ما شهروندان ذره‌ای به مطالب حاشیه‌ای در خصوص زیرسوال بردن موج گسترده عمران و آبادانی شهر توجه نمی کنیم پس شما هم به این موضوع اهمیت ندهید، و آنچه به چشم مردم دیده می شود، با هیچ ترفندی قابل کتمان و انکار نیست.

رحمان، دیگر شهروند شرکت کننده در این گفت و گو شغل اصلی خود را کشاورزی عنوان کرد و با بیان اینکه کار او در روستا اما محل زندگی او و خانواده‌اش در شهر اردبیل است، در پاسخ به سوالات خبرنگار شهرخوان پیرامون عملکرد شهرداری و حاشیه ها، عنوان کرد: در روستای ما ضرب‌المثلی رایج است که می گوید “گوروکَن کندَ نه بَلَدچی؟” که مصداق عینی وضعیت این روزهای شهر اردبیل است و خدمات شهرداری کاملا قابل لمس بوده و غیرقابل انکار است.

او تغییرات شتابان عمرانی صورت گرفته در اقصی نقاط شهر اردبیل از حاشیه تا مرکز را یادآوری کرد و گفت: محل زندگی ما به اصطلاح در حاشیه شهر است، اما در سایه خدمات عمرانی و فرهنگی شهرداری اردبیل در این محل، دیگر احساس حاشیه نشین بودن نداریم.

برچسب ها لینک کوتاه
, , , , , , , , , , http://shahrkhan.ir/1830
همیشه در کنار شماییم :) کانال تلگرامی شهرخوان
این خبر را به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران (۱)

  1. سعید اصغری

    کاش بجای کار انتخاباتی به کار شهرداری میرسید.واقعیت اینه که الان من هرچی بنویسم اینحا نمیزارین.بنابراین‌مجبورم عکس بگیرم و نگه دارم.از همه مسئولان انتظار میرود به مردم خدمت کنن نه سیاسی کاری