نائب رئیس شورای شهر اردبیل نیز در این جلسه گفت: در فصل بودجه‌ریزی از شهردار اردبیل انتظار داریم تا طرح شب‌های بیدار را در یکی از خیابان‌های اردبیل اجرایی کند تا امکان برگزاری برنامه‌های شاد و زنده برای شهروندان فراهم آید.

جواد انصاری

جواد انصاری اظهار کرد: در بسیاری از شهرهای کشورمان و حتی کشورهای همسایه با هدف افزایش نشاط عمومی و ترغیب خانواده‌ها برای دیدن زیبائی‌های شبانه این طرح اجرایی شده که امیدواریم در اردبیل نیز شاهد به ثمر نشستن چنین طرحی باشیم.

وی تصریح کرد: قرار شد با همکاری شهرداران مناطق و به صورت پایلوت در یکی از خیابان‌های هر منطقه شهرداری طرح شب‌های بیدار عملیاتی و اجرایی شود تا شهروندان از فواید و ثمرات آن استفاده کنند.

انصاری گفت: این حرکت می‌تواند با الگوبرداری مناسب از سایر مناطق و بومی‌سازی در استان اردبیل خود به نشاط و سرزندگی شهر اردبیل بیش از گذشته کمک کند.

وی یکی از ابعاد فعالیت شورا و شهرداری را بعد فرهنگی، هنری و ارتقای نشاط اجتماعی دانست و خاطرنشان کرد: ما از راه‌اندازی فرهنگسرای هنر در مجموعه تاریخی عمارت شهرداری استقبال می‌کنیم و امیدواریم با تلاش هنرمندان در این فرهنگسرا برنامه‌های متنوع با محوریت توان‌افزایی فرهنگی و هنری شهر و شهروندان فراهم آید.

 

 چراغ نورپردازی

 

نائب رئیس شورای شهر اردبیل همچنین به طرح اعضای شورای شهر با هدف ساماندهی سیما و منظر شهری و بهبود نماهای ساختمان‌ها اشاره کرد و گفت: در این طرح شهرداری ملزم شده تا با هدف ساماندهی سیما و منظر شهری کمیته نما را تشکیل داده و به نماهای اجرا شده در ساختمان‌ها بیش از این نظارت داشته باشد.

انصاری افزود: نمای ساختمان‌ها در حقیقت نمایشگر کالبد شهری است و گردشگران و مسافران برای لذت بردن از این مناظر شهری باید هر چه سریعتر زیباترین الگوها را در این زمینه عملیاتی و اجرایی کنند.

  پرینت

http://shahrkhan.ir/20151