رئیس شورای شهر اردبیل ادامه داد: هر عضو شورا مختار است بنابه تشخیص خود خارج از وقت اداری نسبت به حضور در ستادهای انتخاباتی و یا تبلیغ کاندیدایی اقدام کند اما اجازه بهره‌برداری از امکانات شهرداری و شورا را له و یا علیه کاندیدایی نداریم.

علیرضا پوستی

علیرضا پوستی اظهار کرد: با انجام مرحله ثبت نام نمایندگان مجلس مردم انتظار دارند شورا و شهرداری از منابع موجود خود به نفع کاندیدایی خاص استفاده نکرده و یا له و علیه کاندیدایی مطالب و دیدگاه‌هایی مطرح نشود.

وی خاطرنشان کرد: ما در این مقطع حساس سعی داریم با نظارت و دقت کارها را به نحوی به پیش بریم تا حقی ضایع نشود و شائبه دخالت شورا و شهرداری در انتخابات به وجود نیاید.

راه اندازی سامانه ۳۱۰۵ برای پیگیری مشکلات مردم

پوستی بیان کرد: ما سامانه شبانه‌روزی را راه‌اندازی کردیم تا مردم انتظارات، انتقادات و شکایات خود را از طریق این سامانه مطرح کنند.

وی گفت: هموطنان با گرفتن شماره رایگان ۳۱۰۵ به عنوان تلفن گویای شورای شهر اردبیل به راحتی می‌توانند خواسته‌های خود را مطرح کنند تا اعضای شورای شهر نیز با اولویت به مطالبات و خواسته‌های آنها پاسخی مثبت دهد.

رئیس شورای شهر اردبیل در مورد لایحه ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی در سطح شهر و تعیین تکلیف آن به روی BOT تصریح کرد: همانطوری که تجهیزات شهربازی شورابیل را شورای شهر با مدت زمان مشخص واگذار کرد تابلوهای تبلیغاتی نیز باید با دقت و نظارت کامل واگذار شده تا از بابت این واگذاری حاشیه‌سازی و تبلیغات منفی ایجاد نشود.

نماهای شهری اردبیل ساماندهی می شود

پوستی به طرح پیشنهادی ۹ نفر از اعضای شورای شهر در مورد ساماندهی نماهای شهری و بهبود سیما و منظر شهر اردبیل اشاره کرد و گفت: با تشکیل این مجموعه امیدواریم با همکاری شورا و شهرداری و همچنین راه و شهرسازی و نظام مهندسی نماهای اجرا شده در ساختمان‌های سطح شهر اردبیل ساماندهی شده و بهبود سیما و منظر شهری را شاهد باشیم.

وی افزود: خبرنگاران در تولید اخبار از شورای شهر مستقل عمل می‌کنند و کسی به آنها اجبار نکرده تا اخبار تولید شده خود را با کنترل و هماهنگی اعضای شورای شهر منتشر کنند.

 

نمای ساختمان

 

رئیس شورای شهر اردبیل ادامه داد: تنها در مصاحبه‌های اختصاصی با اعضای شورای شهر پیشنهاد کردیم تا برای جلوگیری از هرگونه خطای احتمالی متن مصاحبه‌ها با تائید اعضای شورای شهر در نشریات و روزنامه‌ها منتشر شود.

پوستی بیان کرد: برای اینکه خبرنگاران واقعی و همیشه حاضر در شورای شهر از حق و حقوق عادلانه بهره‌مند شوند اعضای شورای شهر این خبرنگاران را باید بیشتر مدنظر داشته باشند تا از چاپ اخبار تکراری بدون محتوای خاص جلوگیری شود.

  پرینت

http://shahrkhan.ir/20260