مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اردبیل با حضور در محل دفتر موسسه خبری “آریتان رسانه” ضمن تجلیل از فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی در این موسسه، روز خبرنگار را تبریک گفت.

به گزارش شهرخوان، مجتبی لاله در این دیدار که پیش از ظهر روز چهارشنبه ۱۷ مرداد انجام گرفت، در جمع فعالان رسانه ای و مدیر موسسه خبری “آریتان رسانه” از خبرنگاران به عنوان چشم و گوش بیدار جامعه یاد کرد و با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در ارتباط با ضرورت اطلاع رسانی مدیران از عملکرد دستگاه متبوع خود به جامعه، گفت: نقش خبرنگاران به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسوولان در راستای اطلاع رسانی به موقع و شفاف بسیار پر اهمیت است.
وی فضای رسانه ای استان را مثبت ارزیابی کرد و افزود: در شرایط فعلی و به رغم مشکلات عدیده موجود در کار اطلاع رسانی، خوشبختانه فعالان عرصه خبر در اردبیل با احساس مسوولیت تمام به کار خود ادامه می دهند و حداقل ترین نتیجه این مسوولیت شناسی ایجاد دلگرمی و امید به آینده در استان است.

لاله، فعالیت های موسسه خبری “آریتان رسانه” با سایت ها و تشریات زیرمجموعه آن را نمادی از تلاش خالصانه و خستگی ناپذیر خبرنگاران مجموعه دانست و تصریح کرد: فضای رسانه ای اردبیل معمولا متاثر از وضعیت اقتصادی کنونی بوده و مشکلات زیادی پیش روی فعالان این عرصه وجود دارد؛ بنابراین فعالیت بی وقفه این موسسه با وجود چنین مشکلاتی قابل تحسین بوده و نشانگر تعهد اعضای این مجموعه است.
در ادامه این دیدار، مدیر مسوول موسسه خبری آریتان رسانه نیز در سخنانی ضمن قدردانی از حضور مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اردبیل و هیئت همراه در این موسسه، اظهار کرد: کار خبر و اطلاع رسانی کاری سخت و دشوار اما توام با عشق و احساس مسوولیت است که همه همکاران ما در این موسسه تمام توان خود را برای هرچه بهتر کردن روند اطلاع رسانی به کار می گیرند.
غفار پارسا افزود: همکاران ما در موسسه آریتان رسانه با مدیریت پایگاه های خبری و تحلیلی نظیر “ساوالان خبر”، “خبرآنلاین اردبیل”، “شهرخوان” و نشریات و هفته نامه های “آریتان” ، “توسعه” و “پگاه اردبیل” نقش مهم و تاثیرگذاری در پیشرفت و توسعه حوزه خبر و اطلاع رسانی در سطح استان اردبیل دارند.
خبرنگار: فرزاد تقی زاده

انتهای پیام

  پرینت

http://shahrkhan.ir/2037