مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل در گرامیداشت روز خبرنگار میهمان دفتر موسسه خبری “آریتان رسانه” شد.

به گزارش شهرخوان، علی رحمتی در دیدار با فعالان خبری موسسه “آریتان رسانه” که پیش از ظهر روز چهارشنبه ۱۷ مرداد صورت گرفت، در سخنانی با تبریک روز خبرنگار و ابراز خرسندی از حضور در این موسسه، یاد و خاطره شهدای عرصه خبر را گرامیداشت و گفت: خبرنگاران استان به خصوص فعالان خبری موسسه “آریتان رسانه” همواره زحمات زیادی در پوشش خبری اقدامات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان داشته‌اند و در سایه زحمات این عزیزان اخبار این اقدامات به گوش مردم قدرشناس استان می رسد.

وی از تعامل کامل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل با فعالان عرصه رسانه در استان خبر داد و گفت: همکاران ما در این اداره کل از نقد و انتقاد سازنده هم استقبال می کنند و همواره بر اهمیت و نقش اطلاع رسانی در پیشبرد اهداف تاکید داشته ایم.

رحمتی خاطرنشان کرد: اداره ما بعد از ادغام و منفک شدن از راه و شهرسازی؛ به اداره ای بزرگ با مسوولیت های سنگین تبدیل شده است که نگهداری عمومی راه های اصلی، فرعی و روستایی و همچنین حفظ و ایجاد علایم راهنمایی در جاده ها و عملیات های زمستانی از جمله وظایف اصلی ما بوده و از اینکه در چنین عرصه مهمی در خدمت مردم شریف هستیم، خوشحالیم.

عضو شورای اداری استان اردبیل همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برخی نواقصات زیرساختی موجود در راه های مواصلاتی شمال استان، توجه ویژه فرمانداران شهرستان های این منطقه برای جذب اعتبار بیشتر برای بهسازی راه های این منطقه را خواستار شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل افزود: در سفر پیش روی معاون وزیر راه و شهرسازی دو افتتاحیه از جمله ساختمان راهدارخانه بودالالو در مسیر اردبیل به خلخال و همچنین بازسازی پلیس راه اردبیل آستارا را خواهیم داشت و پاسگاه پلیس اردبیل به سرچم نیز سال پیش افتتاح شد و پاسگاه گرمی به بیله سوار نیز تا دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.

مسوول کمیته حمل و نقل ستاد اربعین استان اردبیل، افزود: تامین ۱۰ دستگاه ناوگان باری، ارسال هدایای مردمی استان به موکب در مسیر پیاده روی اربعین حسینی و راه اندازی دفتر نمایندگی راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در یکی از نقاط مرزی ایران با عراق جهت راهنمایی زوار، از جمله مهم ترین مسوولیت های واگذار شده بعهده این کمیته است.

به گزارش خبرنگار شهرخوان، رحمتی در پایان این دیدار با اهدای لوح سپاس از تلاش مدیر و خبرنگاران موسسه خبری “آریتان رسانه” تجلیل کرد.
خبرنگار: فرزاد تقی زاده

انتهای پیام

  پرینت

http://shahrkhan.ir/2043