رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اردبیل گفت: باید پیشنهاد شهرداری در اخذ وام شفاف و روشن باشد تا محل مصرف وام مبلغ و نرخ سود آن مشخص شود تا ابهامات در دریافت وام ۵۰ میلیارد تومانی شهرداری برطرف شود.

 

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اردبیل گفت: شهرداری در بازسازی فرهنگسرای سوم خرداد باید جدی‌تر ورود پیدا کند تا این پروژه در اختیار اهالی فرهنگ و هنر قرار گیرد.

حسین افسانه با اشاره به شفافیت عملکرد شهرداری در اجرای پروژه‌های عمرانی و خدمات‌رسانی در حوزه‌های مختلف، اظهار کرد: ما امیدواریم هر سه ما یکبار شهرداری گزارشی از روند اجرای پروژه‌ها و تخصیص اعتبارات را به شورا ارائه کند که در بودجه سالانه این امر را مصوب کردیم.

وی خاطرنشان کرد: ما در بودجه امسال ۷۵۰ میلیون تومان برای مقاوم‌سازی و بازسازی فرهنگسرای سوم خرداد اعتبار گذاشتیم اما همچون سال گذشته امسال نیز کار خاصی در این فرهنگسرا انجام نشده ولی انتظار می‌رود در فرصت باقی‌مانده از فصل کاری بخشی از این پروژه اجرایی و عملیاتی شود.

عضو شورای شهر اردبیل اولویت شورا و شهرداری را در اجرای پروژه‌های فرهنگی یادآور شد و گفت: با توجه به مرکزیت فرهنگسرای سوم خرداد باید شهرداری هر چه سریعتر این پروژه را به سرانجام رسانده و بستر بهره‌برداری از آن را فراهم کند.

وی افزود: در تعامل با شهرداری تلاش می‌کنیم تا شفافیت بیشتری در این حوزه رقم بخورد.

  پرینت

http://shahrkhan.ir/2161