همزمان با هفته دولت ۱۵۰ پروژه عمرانی، اقتصادی، کشاورزی و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در شهرستان اردبیل به بهر‌ه‌برداری رسید.

جواد زنجانی فرماندار اردبیل اظهار داشت: همزمان با هفته دولت ۱۵۰ پروژه عمرانی، اقتصادی، کشاورزی، سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در شهرستان اردبیل افتتاح شده و برای راه‌اندازی این پروژه‌ها ۲۶۶ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

وی با اشاره به این که اولویت در حوزه گازرسانی به روستاها است بیان کرد: در این زمینه اقدامات خوبی انجام یافته و در هفته دولت برخی از روستاهای شهرستان اربیل از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند شده‌اند.

فرماندار شهرستان اردبیل بیان کرد: خدمات‌دهی به مردم اولویت اساسی ما است و ما تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا با استفاده از ظرفیت‌های موجود دغدغه و نگرانی‌های مردم را برطرف کنیم.

زنجانی از عمران و آبادانی روستاها خبر داد و بیان کرد: در حوزه بهداشت و درمان و گازرسانی اقدامت خوبی انجام یافته و همزمان با هفته دولت پروژه‌های مختلفی در روستاهای اردبیل اجرا می‌شود.

فرماندار اردبیل ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام تصریح کرد: اقتدار و کنونی کشورمان در سایه خون پاک شهدای والامقام به دست آمده و ما قدردان این نعمت هستیم.

۱۰۰۰ روستای اردبیل از نعمت گاز برخوردار شده‌اند

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: در حالی که در سال ۹۲ در حدود ۴۰۰ روستای استان از نعمت گاز بهره‌مند بودند هم‌اکنون یک هزار و ۱۰۹ روستایی از این نعمت بهره‌مند هستند.

فیروز خدایی با اشاره به این که در حال حاضر ۸۹ درصد روستای اردبیل از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند گفت: با پروژه‌هایی که در دست اجرا است ۹۷ درصد روستاهای اردبیل از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند می‌شوند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر با برنامه‌ریزی‌های انجام شده روستاهای بالای ۲۰ خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند شدند و تا یک سال آینده تمامی روستاهای بالای ۲۰ خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند می‌شوند.

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: همزمان با هفته دولت ۶۰ روستای اردبیل از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند که برای این پروژه‌ها ۱۶۰ میلیارد تومان هزینه شده است.

  پرینت

http://shahrkhan.ir/2278