در سومین روز از هفته دولت و با حضور معاون سیاسی استاندار و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی طرح های عمرانی و خدماتی شهرداری پارس آباد با ۷۹ میلیارد ریال اعتبار افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

به گزارش شهرخوان، رحمت انوری آذر شهردار پارس آباد افزود: این پروژه ها در توسعه شهر پارس آبادمغان نقش بسزایی ایفا خواهد کرد.

وی با اشاره به طرح های افتتاح شده گفت: برای ورودی شهر پارس آباد از سمت اردبیل (روفوژ، فضای سبز و روشنایی) یک میلیارد تومان، برای خرید ۴ دستگاه کمپرسی ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان، احداث سروس بهداشتی در ۴ نقطه از شهر ۳۰۰ میلیون تومان، آسفالت معابر و محلات شهر ۲ میلیارد تومان، جدول گذاری یک میلیارد تومان و همچنین برای ساختمان مدیریت بحران ۹۰۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

شهردار پارس آباد با بیان اینکه یکی از معضلات شهروندان آسفالت معابر شهری و محلات است، اظهار داشت: امسال اقدامات خوبی در این زمینه انجام شده و بالغ بر یک هزار و ۱۴۰ تن قیر خریداری شده است و همچنین از محل باز آفرینی و محله های هدف دار یک هزار و ۹۲ تن قیر از طریق معاون محترم وزیر راه آقای عشایری دریافت کرده ایم که دیگر مشکلی از بابت آسفالت خیابانهای شهری و محلات نخواهیم داشت.

///

///

///

///

///

 

  پرینت

http://shahrkhan.ir/2295