تاریخ: ۱۷:۴۳ :: ۱۳۹۷/۰۶/۰۶
شناسه خبر: 2328

شهرداری اردبیل با اشاره به اینکه بیش از 40 نوع کد درآمدی در شهرداری اردبیل تعریف شده است، گفت: این درآمدها صرف توسعه و آبادانی شهر می‌شود و ما در قبال شهروندان پاسخگو هستیم و  نگران نقدها نیستیم و از آنها استقبال می‌کنیم.

۴۰ نوع کد درآمدی در شهرداری اردبیل تعریف شده است

 

حمید لطف‌اللهیان در جلسه مشترک با فعالان سازمان‌های مردم نهاد اردبیل اظهار داشت: با توجه به تغییر رویکرد مجموعه شهرداری اردبیل از یک نهاد خدماتی به یک نهاد فرهنگی و اجتماعی ضروری است امروزه سازمان‌های مردم نهاد اهتمام ویژه در مدیریت شهری داشته باشند که این امر در دستور کار است.

وی با بیان اینکه همواره نقش مدیریت شهری به عنوان یک نهاد مردمی در توسعه شهر تاثیرگذار بوده و امروزه این نهاد مردمی بیش از گذشته نیازمند حضور جوانان و سمن‌ها است، گفت: در حال حاضر بایستی عملکرد کنونی خود را نیز نقد کرد و کمبودها و نواقصات را احصا کرد و ضروری است سازمان‌های مردم نهاد اهتمام ویژه در مدیریت شهری داشته و با این نهاد مدنی مشارکت و همکاری کنند.

شهردار اردبیل با تاکید بر اینکه بررسی‌ها و ارزیابی‌های میدانی، تحقیقات و پروپوزال‌ها بایستی در دستور کار سمن‌ها قرار گیرد، تصریح کرد: ما نیز آماده استقبال از انتقادات و پیشنهادات سمن‌ها در مدیریت شهری هستیم تا مطالبات این سازمان‌های مردم نهاد تحقق یابد.

لطف‌اللهیان با اشاره به اینکه مجموعه شهرداری اردبیل صرفا یک اداره نیست و یک خانواده بزرگ است چرا که قانونگذار، شهرداری‌ها را به عنوان نهاد عمومی غیردولتی معرفی کرده است، افزود: در حال حاضر در سطح شهر در فصل کاری بیش از ۲۵۰ پروژه ریز و درشت در حال اجرا بوده که هزینه توسعه شهر از منابع مردمی است.

وی بیان کرد: بیش از ۴۰ نوع کد درآمدی در شهرداری اردبیل تعریف شده است که  این درآمدها صرف توسعه و آبادانی شهر می‌شود و ما در قبال شهروندان پاسخگو هستیم و  نگران نقدها نیستیم و از آنها استقبال می‌کنیم چرا که معتقدیم هرگونه تعریف، پشتیبانی، نقد و انتقادی بوده است حاصل تغییر رویکرد این مجموعه است.

شهردار اردبیل اظهار کرد: امروزه فعالیت‌های شهرداری بیش از پیش نیازمند آنالیز و تحقیق است و همواره در اجرای پروژه‌ها از تحقیقات دانشگاهی و علمی بهره خواهیم گرفت.

لطف‌اللهیان افزود: رویکرد و برنامه شهرداری در راستای تربیت انسان‌های توسعه یافته و شهر انسان محور است که زیرساخت‌های نرم افزاری و سخت‌افزاری آن فراهم شده است و ارتقای سلامت روحی و جسمی مبنای تربیت انسان‌های توسعه یافته است که جاده تندرستی یکی از زیرساخت‌هایی است که مورد بهره‌برداری قرار گرفته و تقدیم شهروندان شده است.

برچسب ها لینک کوتاه
, , http://shahrkhan.ir/2328
همیشه در کنار شماییم :) کانال تلگرامی شهرخوان
این خبر را به اشتراک بگذارید