علیرضا پوستی:
تاریخ: ۲۰:۱۹ :: ۱۳۹۷/۰۷/۰۸
شناسه خبر: 2340

رئیس شورای شهر اردبیل در بازدید از پروژه های در حال اجرای منطقه گردشگری شورابیل گفت: رینگ جدید شورابیل و طرح های متعدد پیاده راه که در حال اجراست با رویکرد انسان و سلامت محور است.

رویکرد توسعه شورابیل، انسان و سلامت محور است

رئیس شورای شهر اردبیل گفت: تکمیل رینگ سواره رو شورابیل از جمله اولویت های دوگانه توسعه این مجموعه است که با اجرای این طرح و تکمیل پارکینگ های در دست اجرا، شهروندان قادر خواهند بود با سهولت بیشتری به رینگ داخلی شورابیل دسترسی داشته باشند.

وی گفت: طرح تکمیل رینگ سواره علاوه بر ایجاد سهولت در دسترسی به رینگ پیاده شورابیل، در صورت تکمیل و بهره برداری، بسیاری از شهرک های واقع در پیرامون این دریاچه را هم از بن بست ارتباطی خارج می کند و به طور محسوسی از بار ترافیکی خیابان عطایی و میدان جانبازان کاسته می شود.

پوستی ادامه داد: در بحث گردشگری نیز در رینگ جدید شورابیل طرح های متعدد پیاده راه در حال اجرا بوده و در کنار این طرح ها، توسعه مجموعه در ابعاد فیزیکی و ساختاری پیش می رود و هم اینکه رویکرد این توسعه کاملا انسان‌محور و سلامت محور است.

وی گفت: هدف اصلی بازدید امروز اعضای شورای شهر نیز توجه به ضرورت جابجایی بودجه پروژه های شورابیل با توجه به اولویت سنجی این پروژه هاست.

برچسب ها لینک کوتاه
, , , , , , , , http://shahrkhan.ir/2340
همیشه در کنار شماییم :) کانال تلگرامی شهرخوان
این خبر را به اشتراک بگذارید