شهردار اردبیل در جریان بازدید از پروژه‌های مجتمع فرهنگی و گردشگری شورابیل افزود: با توجه به وجود پروژه های متعدد قابل اجرا درشورابیل، در حال حاضر با مشارکت بخش خصوصی ۹پروزه درحال اجرا است.

به گزارش شهرخوان، حمید لطف‌اللهیان در جریان بازدید از پروژه‌های مجتمع فرهنگی و گردشگری شورابیل در حضور چندی از اعضای شورای شهر اظهار کرد: با توجه به ارتقا و افزایش جاذبه‌های گردشگری شورابیل توسعه این منطقه همچنان با شتاب ادامه داشته و پروژه‌های متعددی اجرا خواهد شد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۹ پروژه با مشارکت بخش خصوصی در شورابیل در حال اجرا است، گفت: رستوران مدرن، رستوران شناور، اتوبوس دریایی، رادیو شورابیل، جزیره تفریحی، مجتمع شنا و زیپ‌لاین جزء این پروژه‌ها هستند.

رینگ سواره جزء پروژه‌های اولویت‌دار شهرداری است

شهردار اردبیل با تاکید بر ضرورت اتمام خیابان ۳۰ متری بلوار دکتر معماری، بیان کرد: طرح تکمیل رینگ سواره که جزء پروژه‌های اولویت‌دار شهرداری است باعث دسترسی و سهولت شهروندان به رینگ داخلی شورابیل خواهد شد.

لطف‌اللهیان از اتمام بهسازی ورودی قدیم شورابیل خبر داد و افزود: ۳ کیلومتر از طول پیاده‌راه دوم شورابیل در ورودی شورابیل از طرف شهرک کوثر کارشده و ادامه آن نیز تدوام خواهد داشت.

پروژه‌های شورابیل سلامت و انسان محوری است

وی مبنای پروژه‌های در حال اجرای شورابیل را سلامت محوری و انسان محوری دانست و عنوان کرد: احداث بوستانی جدید به نام بوستان جزیره در دستور کار قرار گرفته و عملیات عمرانی آن در حال اجرا است.

پروژه‌های عمرانی شورابیل از سرعت مناسبی برخوردار است

علیرضا پوستی، رئیس شورای شهر اردبیل نیز در این بازدید با بیان اینکه پروژه‌های عمرانی شورابیل از سرعت مناسبی برخوردار است، توضیح داد: شورای شهر پشتیبان اجرای پروژه‌های تفریحی و گردشگری شورابیل بوده و هر آنچه در توان دارد بکار خواهد بست تا این دریاچه زیبای طبیعی به منطقه بی‌نظیر گردشگری و تفریحی تبدیل شود.

  پرینت

http://shahrkhan.ir/2611