بیت کوین یک واحد پول دیجیتال است که به تازگی در جهان معروف شده است.

بیت کوین

ارز بیت کوین هیچگونه وجود خارجی ندارد و تنها در دنیای اینترنتی ارزش دارد. شما می توانید با مراجعه به صرافی ها بیت کوین خود را به پول نقد تبدیل کنید و از آن استفاده کنید.

بیت کوین ها با روش های مختلفی بدست می آیند و همچنین برای خرید های اینترنتی از بعضی سایت ها نیز می توان از بیت کوین استفاده کرد. این ارز دیجیتال که تازه پا بر عرصه بورس گذاشته است محبوبیت زیادی در بین تاجران و مردم دارد. برخی فروشگاه های اینترنتی فقط واحد پول بیت کوین را قبول می کنند.

تاریخچه بیت کوین

از سال دو هزار و هفت، شخصی به نام ساتوشی ناکاموتو واحد پول بیت کوین را به مردم معرفی کرد. البته باید گفت که از این شخص هیچ اطلاعاتی وجود ندارد و شاید این اسم جعلی باشد. سال های زیادی گذشت تا بیت کوین به تمام مردم جهان شناخته شود. این واحد پول تحت نظر هیچ شخص، گروه و یا شرکتی اداره نمی شود و یک واحد پول آزاد است.

تا به حال هیچ کشوری در دنیا بیت کوین را واحد پول رسمی خود اعلام نکرده است اما استفاده از این ارز دیجیتال در هیچ جای جرم محسوب نمی شود و کاربران به راحتی می توانند برای استفاده از بیت کوین کیف پول دیجیتال خود را به بعضی بانک ها یا مراکز وابسته ببرند و بیت کوین را به واحد پول کشور خود تبدیل کنند. هنوز با اینکه سال ها است ثابت شده که بیت کوین هیچگونه کلاهبرداری ندارد اما هستند کسانی که این کار را پولشویی می نامند و هیچ اعتمادی به این کار ندارند. یکی از مزیت های بیت کوین این است که کیف پول مجازی شما به هیچ روشی قابل هک کردن نیست و در امنیت کامل می توانید بیت کوین های خریداری شده خودتان را در کیف پول مجازی خود نگهدارید.

روش خرید بیت کوین از صرافی های آنلاین

سایت ها و صرافی های انلاین متعددی در این زمینه فعالیت دارند که از جمله معتبرترین آنها می توان به سایت دیجی اکسچنج اشاره داشت. شما می توانید با مراجعه به آدرس اینترنتی مربوطه پول واریز کنید و معادل پول واریزی خود بیت کوین دریافت کنید.

هنگام خرید بیت کوین باید تصویر مدارک شناسایی خود را ارائه دهید تا صرافی تائید کند که شما یک حساب کاربری دارید و کلاهبردار نیستید. حتی در بعضی مواقع سایت از شما میخواهد که عکس خودتان را ارسال کنید تا کامل حساب شما را تائید کند. باید مبلغ پول خود را به صورت آنلاین ارسال کنید سپس آدرس کیف پول خود را به سایت می دهید تا بیت کوین را به کیف شما واریز کند. اگر بار اول بخواهید بیت کوین خریداری کنید برای شما سخت باشد اما دفعات دیگر متوجه خواهید شد که این کار به سادگی انجام می شود.

تمامی این مراحل برای احراز هویت شما و برقراری امنیت سایت صورت می گیرد و هیچ کدام از اطلاعات شخصی شما برای دیگر کاربران قابل نمایش نخواهد بود.

دریافت بیت کوین به همراه بازی

تعدادی بازی در فضای مجازی موجود است که میتوانید با بازی کردن به جای امتیاز ارز بیت کوین دریافت کنید. بعضی از این بازی ها به این گونه هستند که شما باید برای دانلود کردن بازی ها مبلغی را پرداخت کنید. قبل از ورود به محیط بازی ابتدا باید احراز هویت انجام دهید تا بتوانید وارد محیط بازی شوید. برد و باخت در بازی ها بستگی به مهارت و خبره بودن شما دارد اگر که مراحل بازی را به خوبی سپری کنید ارز بیت کوین دریافت می کنید. حتی در این بازی ها می توانید از امتیازات و بیت کوین های خود خرج کنید تا به قدرت بیشتری برسید و بازنده بازی نشوید.

سایت های خرید ارز بیت کوین

تعدادی سایت اینترنتی هستند که بیت کوین می فروشند یا ارز دیجیتال بیت کوین رایگان می دهند. این سایت ها قابلیت این را دارد که شما با راحتی بیشتری به بیت کوین دسترسی پیدا کنید. قصد اینگونه سایت های اینترنتی این است که ابتدا بیت کوین را گسترش دهند و باعث شوند بیت کوین محبوبیت بسیار زیادی در بین مردم داشته باشد، اما قصد دیگر سایت ها این است که پس از گذشت زمانی طولانی هنگامی که مخاطبان سایت تعداد بسیار زیادی شدند کارایی سایت را تغییر دهند و برای شرکت های بزرگ تبلیغات انجام بدهند. استفاده از این سایت ها بسیار ساده و آسان می باشد اما همیشه به یاد داشته باشید برای انجام کار هایی که به بیت کوین مربوط است باید قبل از انجام هر کاری به درستی احراز هویت انجام دهید.

مزایای خرید ارز بیت کوین

ارزش بیت کوین از ابتدا تا به حال همیشه سیر صعودی داشته و هیچ وقت به مقدار قابل توجهی پایین نیامده است. بهترین راه سرمایه گذاری است که طی تحقیقات کوتاهی می توانید متوجه شوید که سرمایه گذاران و تاجران بزرگ دنیا هم از بیت کوین استفاده می کنند. ارز بیت کوین به دلیل اینکه دیجیتالی است خیلی از مشکلات امنیتی را ندارد. کیف پول های دیجیتالی به دلیل اینکه از راه های خیلی پیچیده ای طراحی شده اند قابل هک کردن نیستند و بیت کوین های شما همیشه در امنیت هستند.

واسطه ای در این میان نیست و خرید و فروش بیت کوین به صورت مستقیم انجام می شود. با بیت کوین می توانید از سایت های بین المللی خرید کنید و نگرانی برای نقل و انتقالات پول خود را نداشته باشید. هیچ دولت یا هیچ کشوری نمی تواند از پیشرفت ارز بیت کوین جلوگیری کرده و سایت های بیت کوین را مسدود کند. به دلیل اینکه از بلاک چین استفاده شده است هیچ گونه تقلب یا کلاهبرداری نمی تواند اتفاق بیفتد.

مسائل پیش رو برای خرید ارز بیت کوین

کلاهبرداران و هکرها می توانند با گول زدن شما در این مورد که اگر مبلغ زیادی پول به ما ندهید کیف پول دیجیتال شما را هک و مسدود می کنیم کاربران را ترسانده و از آن ها اخاذی می کنند. شرکت هایی که میخواهند مخارج داخلی خود را تامین کنند محصولات خود را که چندان با ارزش هم نیستند با واحد پول بیت کوین می فروشند.

به دلیل اینکه ارز بیت کوین دارای امنیت بالایی است سرعت انتقال وجه و دریافت بیت کوین در هر ثانیه هفت بار تراکنش است که این مسئله کمی خسته کننده است. امکان اینکه درآینده ارزهای دیجیتالی جدیدی با کارایی ها و محبوبیت بیشتری روی کار بیایند و محبوبیت ارز بیت کوین از دست برود هم وجود دارد. تراکنش ها به هیچ گونه لغو نمی شوند و قابل برگشت نیستند و تنها چاره ای این است که دوباره کیف پول مقصد پول شما را برایتان ارسال کند.

  پرینت

http://shahrkhan.ir/27441