تاریخ: ۱۰:۴۶ :: ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
شناسه خبر: 2868

شهردار اردبیل از بهره برداری 11 پروژه با اعتبار بیش از 62 میلیارد ریال در شورابیل خبر داد و گفت: ارتقای کیفیت زندگی شهروندان جزو اصلی‌ترین برنامه‌های شهرداری اردبیل است.

۱۱ پروژه در شهر اردبیل مورد بهره برداری قرار گرفت

 

به گزارش شهرخوان حمید لطف اللهیان در مراسم بهره‌برداری از پروژه های انسان محور شورابیل تصریح کرد: همزمان با سالروز ولادت امام موسی کاظم(ع) تعداد ۱۱ پروژه با اعتباری بالغ بر ۶۲ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسیده و تقدیم شهروندان اردبیلی شد.

وی افزود: ارتقای کیفیت زندگی شهروندان جزو اصلی‌ترین برنامه های شهرداری اردبیل است که امیدواریم در جهت پیشبرد این اهداف بتوانیم پروژه‌های تعریف شده را به‌موقع افتتاح کرده و گام مهمی در راستای اعتلای فرهنگی شهر برداریم.

شهردار اردبیل بیان کرد: علاوه بر کارکرد عمرانی، فعالیت فرهنگی جزو ملزومات توسعه شهر است که خوشبختانه طی چندسال اخیر شهرداری اردبیل به این موضوع توجه ویژه داشته و در حال حاضر نیز به مرحله اجرا رساندن این پروژه‌ها در دستور کار شهرداری اردبیل قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه پروژه‌های متعددی در سال‌های اخیر در مجموعه شورابیل تقدیم شهروندان اردبیلی شده است گفت: مجموعه الغدیر که امروز در پارک صخره‌ای شورابیل به بهره‌برداری رسید، در کنار قابلیت‌ها و کارکردهای عمرانی ، قابلیت ارتقای فرهنگی در این مجموعه امکان‌پذیر است.

 شورابیل نگین گردشگری استان اردبیل مطرح است

لطف‌اللهیان از افتتاح چند پروژه متعدد انسان محور همزمان با هفته دفاع مقدس خبر داد و افزود: امروز شورابیل با عناصر مختلف خود به عنوان نگین گردشگری استان اردبیل مطرح است که اگر از آن غافل شویم نباید انتظاری برای توسعه گردشگری و توسعه اقتصادی اردبیل داشت.

۲۵۰ پروژه ریز و درشت در تمام مناطق کلانشهر اردبیل درحال انجام است

شهردار اردبیل با اعلام اینکه خوشحالیم وعده‌هایی که در ارتباط با شورابیل داده بودیم ، امروز یکی پس از دیگری محقق می‌شود بیان کرد: امروز شهرداری در کنار اولویت پروژه‌های انسان محور در شورابیل، ۲۵۰ پروژه ریز و درشت در تمام مناطق کلانشهر اردبیل را انجام میدهد.

وی گفت: وظیفه اصلی شهرداری‌ها صرفا کارهای عمرانی نیست و شهرداری مکلف بر تأمین ارتقای کیفیت زندگی شهروندان است.

برچسب ها لینک کوتاه
, , http://shahrkhan.ir/2868
همیشه در کنار شماییم :) کانال تلگرامی شهرخوان
این خبر را به اشتراک بگذارید