تاریخ: ۱۰:۵۹ :: ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
شناسه خبر: 2870

شهردار اردبیل در آیین افتتاح اولین آمفی تئاتر روباز استان در شورابیل گفت: برای ارتقای سطح خدمات گردشگری این مجموعه که میزبان تعداد زیادی از مسافران است برنامه‌های متعددی برنامه‌ریزی کرده ایم.

اردبیل صاحب آمفی‌تئاتر رو باز شد

با هدف تقویت زیر ساخت های فرهنگی در شهر، آمفی‌تئاتر رو باز شمال غرب کشور در پارک صخره‌ای مجموعه تفریحی توریستی شورابیل در اردبیل افتتاح شد.

به گزارش شهرخوان حمید لطف‌اللهیان در آیین افتتاح اولین آمفی تئاتر روباز استان در شورابیل تصریح کرد: بیش از ده ها پروژه توریستی و تفریحی در مجموعه شورابیل در حال انجام است که این پروژه‌ها نقش مهمی در توسعه گردشگری استان اردبیل داشته و در سه سال گذشته نیز بخشی از پروژه‌های این مجموعه افتتاح شده و در اختیار شهروندان قرار گرفته شده است.

ارتقای فعالیتهای فرهنگی جزو ملزومات توسعه شهر اردبیل است 

وی با اشاره به این که در کنار قابلیت‌ها و کارکردهای عمرانی ارتقای فرهنگی شهر نیز مورد توجه شهرداری اردبیل است بیان کرد: پروژه‌های دیگر شهرداری اردبیل همزمان با هفته دفاع مقدس به بهره‌برداری می‌رسد که علاوه بر پروژه‌ها و کارکردهای عمرانی ارتقای فعالیتهای فرهنگی جزو ملزومات توسعه شهر اردبیل است .

شهردار اردبیل بیان کرد: اهتمام جدی شهرداری اردبیل برای توسعه فرهنگی شهر اردبیل وجود دارد و امروز شاهد افتتاح بزرگ‌ترین آمفی‌تئاتر روباز در پارک صخره‌ای مجموعه شورابیل هستیم .

وی تصریح کرد: ۱۵ هزار نهال طی فصل کاری امسال در مجموعه شورابیل کاشته شده و برای ارتقای سطح خدمات گردشگری این مجموعه که این مجموعه میزبان تعداد زیادی از مسافران است برنامه‌های متعددی برنامه‌ریزی شده است.

۲۵۰ پروژه توسط شهرداری اردبیل در حال انجام است

شهردار اردبیل بیان کرد: ۲۵۰ پروژه توسط شهرداری اردبیل در حال انجام بوده و تمام تلاش ما این است که بتوانیم دغدغه‌های مردم و پروژه‌های مصوب شورای شهر را اجرا کنیم که قطعا توجه به حل مشکلات مردم در اولویت است .

بزرگ‌ترین آمفی‌تئاتر شمال غرب کشور امروز با حضور مسئولان استان به ویژه استاندار اردبیل در پارک صخره‌ای واقع در مجموعه شورابیل اردبیل افتتاح شد .

برچسب ها لینک کوتاه
, , , http://shahrkhan.ir/2870
همیشه در کنار شماییم :) کانال تلگرامی شهرخوان
این خبر را به اشتراک بگذارید