شهردار اردبیل تصریح کرد:به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه همزمان با هفته دفاع مقدس یادواره شهدای شهرداری اردبیل در محل نمایشگاه فرهنگی رزمی دفاع مقدس برگزار می‌شود که این موضوع یک نیاز اساسی در جامعه است که باید در بین همگان فراگیر شود.

 

به گزارش شهرخوان حمید لطف‌اللهیان در جلسه شورای اداری هفته دفاع مقدس اردبیل با حضور مسئولان سپاه استان و مدیران اجرایی در محل نمایشگاه رزمی فرهنگی دفاع مقدس اردبیل برگزار شد، تصریح کرد: به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه همزمان با هفته دفاع مقدس یادواره شهدای شهرداری اردبیل در محل نمایشگاه فرهنگی رزمی دفاع مقدس برگزار می‌شود که بی‌شک این موضوع یک نیاز اساسی در جامعه است که باید در بین همگان فراگیر شود.

اجرای برنامه‌های فرهنگی اولویت اصلی شهرداری اردبیل است

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام نیز تصریح کرد: شهرداری اردبیل تمهیدات لازم را در ارتباط با برگزاری برنامه‌های هفته دفاع مقدس و نیز به ویژه یادواره شهرداری در دستور کار قرار داده است و دو سرویس اتوبوس به این منظور اختصاص می‌یابد تا مشکلی از بابت ایاب ذهاب همشهریان وجود نداشته باشد.

شهردار اردبیل بیان کرد: تبلیغات و اطلاع‌رسانی‌های لازم نیز در این زمینه انجام یافته تا علاقمندان بتوانند با کسب اطلاعات کامل در جریان برنامه‌های هفته دفاع مقدس قرار بگیرند و هیچ مشکلی در این زمینه پیش نیاید که این مسئله با تدوین برنامه‌های لازم و اساسی در سطح شهر عملی شده است.

لطف‌اللهیان تصریح کرد: اجرای برنامه‌های فرهنگی اولویت اصلی شهرداری اردبیل است که در این زمینه از اجرای برنامه‌های مختلف حمایت خواهد کرد.

 

  پرینت

http://shahrkhan.ir/2950