تاریخ: ۱۲:۴۷ :: ۱۳۹۷/۰۶/۳۱
شناسه خبر: 2964

استاندار اردبیل ضمن قدردانی از اقدام خودجوش جوانان برای حضور در این اقدام پسندیده، اظهار کرد: هدف از اجرای طرح پاکبان محرم فرهنگسازی شهروندان برای اهمیت به محیط زیست و داشتن شهری زیبا وارائه خدمات مطلوب به عزاداران بوده است.

استقبال بی نظیر جوانان اردبیل از طرح پاکبانان محرم

 

استاندار اردبیل گفت: در چهارمین سال از اجرای طرح پاکبانان محرم، حضور ۴۰۰ نفری جوانان چهره متفاوتی را به عزاداری‌ پرشور اردبیلی‌ها بخشید.

به گزارش شهرخوان، اکبر بهنام‌جو با حضور در غرفه پاکبانان محرم اردبیل ضمن قدردانی از اقدام خودجوش جوانان برای حضور در این اقدام پسندیده، اظهار کرد: امروز شاهد خیل عظیمی از جوانانی در شهر هستیم که خالصانه خادمان عزاداران حسینی هستند.

وی با بیان اینکه استقبال و حرکت خودجوش جوانان در تنظیف شهر در ایام تاسوعا و عاشورا قابل توجه است؛ افزود: این طرح می‌تواند در افزایش و ارتقای فرهنگ شهروندی تاثیرگذار باشد.

استاندار اردبیل یادآور شد: هدف از اجرای این طرح در وهله اول فرهنگسازی شهروندان برای اهمیت بیشتر به محیط زیست و داشتن شهری زیبا بوده و در ادامه ارائه خدمات مطلوب به عزاداران حسینی است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، طرح پاکبانان محرم پویش مردمی و اجتماعی بوده که با مشارکت شهرداری اردبیل و انجمن دیده‌بان طبیعت اجرایی می‌شود.

بنا به این گزارش، در سال اول اجرای طرح پاکبانان محروم، یکصدنفر از علاقه‌مندان به آن پیوستند و در حال حاضر بعد از گذشت ۴ سال از اجرای موفقیت‌آمیز این طرح شاهد پیوستن ۴۰۰ نفری جوانان طرفدار محیط زیست برای فرهنگ‌سازی در خصوص داشتن شهری زیبا هستیم.

پاکبان محرم

برچسب ها لینک کوتاه
, , , http://shahrkhan.ir/2964
همیشه در کنار شماییم :) کانال تلگرامی شهرخوان
این خبر را به اشتراک بگذارید