تاریخ: ۱۱:۲۹ :: ۱۳۹۷/۰۷/۱۲
شناسه خبر: 3012

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل اظهار کرد: برخی‌ها می‌خواهندبیرون از سازمان و در فضای مجازی علیه فعالیت‌های انجام شده سازمان در دوره هفتم تخریبی را به راه‌ اندازند اما، ما قطعا در کنار رفاقت‌ها اجازه چنین کاری را نمی‌دهیم.

اجازه تخریب نظام مهندسی اردبیل را نمی دهیم

 

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل گفت: شایسته نیست عده‌ای با به راه‌اندازی جریان مخرب سعی کنند تا علیه سازمان نظام مهندسی فضای تخریب و تحقیر به راه اندازند.

به گزارش شهرخوان، اردشیر آرش در جمع مهندسان در اردبیل اظهار کرد: ما مهندسان جوان را سرمایه سازمان می‌دانیم و معتقدیم این سرمایه‌ها باید مورد صیانت قرار گرفته و همواره از وجود آنها در مسیر اعتلای جامعه نظام مهندسی استفاده شود.

وی خاطرنشان کرد: قطعا در کنار رفاقت‌ها اجازه نمی‌دهیم تا عده‌ای حتی بیرون از سازمان و در فضای مجازی علیه فعالیت‌های انجام شده سازمان در هفت دوره گذشته به ویژه دوره هفتم تخریبی را به راه‌ اندازند و یا بخواهند اعضای سازمان را تحقیر کنند.

رئیس نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل با دفاع از عملکرد هیئت مدیره دوره هفتم نظام مهندسی ساختمان تصریح کرد: هر چند برخی‌ها می‌خواهند القا کنند که در دوره هفتم هیچ کاری انجام نشده اما در این دوره و در زمان هر سه رئیس سازمان تحولات خوبی را در نظام مهندسی شاهد بودیم به طوری که بعد از سال‌ها مجریان پایه سه نقشه حق امضاء دریافت کردند و ما توانستیم برای بیش از هزار نفر از مهندسان در این زمینه مجوزهای لازم را صادر کنیم.

آرش بیان کرد: ما تلاش کردیم تا در دوره هفتم سازمان نظام مهندسی و فعالیت‌های آن به سمت الکترونیکی شدن به پیش برود تا همه ساخت و سازها براساس نقشه‌ها و برنامه‌های تعریف شده به انجام برسد.

برچسب ها لینک کوتاه
, , , , , , , , , , , http://shahrkhan.ir/3012
همیشه در کنار شماییم :) کانال تلگرامی شهرخوان
این خبر را به اشتراک بگذارید