تاریخ: ۱۳:۵۱ :: ۱۳۹۷/۰۷/۱۲
شناسه خبر: 3031

نائب رئیس شورای شهر اردبیل اظهار کرد: در سالجاری تخصیص بودجه در همه مناطق شهرداری اردبیل به موقع انجام شده که بودجه با عملکرد شهرداری مطابقت دارد و مصداق این انطباق را می‌توان در پیشبرد مناسب پروژه‌های منطقه توسعه گردشگری شورابیل از سوی شهرداری مشاهده کرد.

عملکرد شهرداری بابودجه سال جاری مطابقت دارد

 

به گزارش شهرخوان، حبیب فتحی در جریان بازدید از پروژه‌های اجرایی منطقه توسعه گردشگری شورابیل اظهار کرد: ما شاهد انطباق عملکرد شهرداری اردبیل با برنامه و بودجه مصوب شورای شهر برای سالجاری هستیم که مصداق عینی این انطباق را می‌توان در پیشبرد مناسب پروژه‌های منطقه توسعه گردشگری شورابیل از سوی شهرداری مشاهده کرد.

وی خاطرنشان کرد: در سالجاری تخصیص بودجه در همه مناطق شهرداری اردبیل به موقع انجام شده و کارها با برنامه و براساس رویکرد کیفی به پیش رفته است.

عضو شورای شهر اردبیل یکی از موفقیت‌های شورا و شهرداری را در سالجاری تاکید در اجرای پروژه‌های مشارکتی دانست و گفت: در بحث پروژه‌های مشارکتی نیز گام‌های جدی برداشته شده است که در این زمینه شاهد بهره‌برداری از برخی از این طرح‌های مشارکتی نظیر زیپ‌لاین و اتوبوس دریایی هستیم.

فتحی ادامه داد: البته برخی دیگر از این پروژه‌ها همچون رستوران شناور نیز با سرعت و کیفیت مناسبی در حال اجراست که به زودی شاهد بهره‌برداری از آن خواهیم بود.

توجه و تمرکز روی بحث سرمایه‌گذاری لازم است

وی بیان کرد: تنها راه برون‌رفت از مشکلات کنونی اقتصادی در مجموعه شهرداری توجه و تمرکز روی بحث سرمایه‌گذاری است که با توجه به پیگیری‌های استاندار اردبیل ما به راحتی می‌توانیم از سرمایه‌گذاران بخش گردشگری در حوزه شهری استفاده کنیم.

نائب رئیس شورای شهر اردبیل  تصریح کرد: با توجه به تعامل خوبی که شهرداری با شورای شهر اردبیل دارد و براساس برنامه‌ریزی انجام شده اقدامات توسعه‌ای علاوه بر شورابیل در اقصی نقاط شهر در حال انجام است که با در نظر گرفتن بحران و عدم ثبات اقتصادی موجود در جامعه، این اقدامات از سوی شهرداری قابل تحسین می‌باشد.

برچسب ها لینک کوتاه
, , , , , , , , , , , , http://shahrkhan.ir/3031
همیشه در کنار شماییم :) کانال تلگرامی شهرخوان
این خبر را به اشتراک بگذارید