تاریخ: ۱۴:۳۰ :: ۱۳۹۷/۰۷/۱۴
شناسه خبر: 3291

به گزارش شهر خوان، همزمان با هفته نیروی انتظامی،دکتر لطف‌اللهیان شهردار اردبیل در پیامی این هفته را به تلاشگران عرصه تامین نظم و امنیت اجتماعی تبریک گفتند. متن پیام به شرح زیر است: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای؛ مقام عظمای ولایت: نیروی انتظامی باید اقتدار، عزت نفس و رحمت و مهربانی داشته باشد. نام نیروی انتظامی جمهوری […]

شهردار اردبیل هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت

به گزارش شهر خوان، همزمان با هفته نیروی انتظامی،دکتر لطف‌اللهیان شهردار اردبیل در پیامی این هفته را به تلاشگران عرصه تامین نظم و امنیت اجتماعی تبریک گفتند.

متن پیام به شرح زیر است:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای؛ مقام عظمای ولایت: نیروی انتظامی باید اقتدار، عزت نفس و رحمت و مهربانی داشته باشد.

نام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران همواره با شجاعت، دلاوری و ایثارگری غیورمردانی گره خورده که با توکل به خداوند و استعانت از حضرت ولی عصر (عج) امنیت و آسایش را به جامعه خود هدیه داده‌اند.

هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است برای تجلیل از حماسه‌آفرینان عرصه عشق و ایثار و دلاور مردان نظم و امنیت، و بی تردید تلاش خستگی‌ناپذیر آنان زمینه‌ساز استقرار سلامت اجتماعی است.

اینجانب از فرصت استفاده کرده، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران ناجا، هفته نیروی انتظامی را بر بزرگمردانی که با عشق و ارادت مخلصانه به حضرت حق، زندگی خود را وقف فداکاری کرده‌اند، تبریک عرض می‌کنم.

امیدوارم به فضل پروردگار متعال بیش از پیش در تأمین و ارتقای سلامت و امنیت اجتماعی سربلند و پیروز باشید و از درگاه ایزد منان توفیق روزافزون شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، در سایه منویات مقام معظم رهبری خواستارم.

 

برچسب ها لینک کوتاه
, , , , , , , , , http://shahrkhan.ir/3291
همیشه در کنار شماییم :) کانال تلگرامی شهرخوان
این خبر را به اشتراک بگذارید