علت اصلی مرگ دنیا نوذری در هاله ای از ابهام است و فضای مجازی پدر دنیا نوذری و ازدواج اجباری را علت این خودکشی با قرص برنج می داند.

ناگفته‌های پدر دنیا نوذری از خودکشی دخترش + فیلم

شهرخوان: دنیا نوذری دختر ۱۸ ساله مریوانی با خودکشی به زندگی خود پایان داد، این خبر از دیشب شوک رسانه‌ای راه انداخت. طاهر نوذری پدر دنیا نوذری با تکذیب خودکشی دخترش به علت مخالفت با ازدواج وی گفت: به دخترم گفتم دنیا جان هر زمان لب‌تر کنی برایت به خواستگاری می‌روم چرا باید همیشه پسران به خواستگاری بیایند حاضر بودم برای دخترم به خواستگاری بروم من وقتی می‌خواهم لباس یا کفشی خرید کنم ده‌ها بازارچه را زیر پا می‌گذارم تا جنس مرغوبی بخرم و برای انتخاب همسر قطعا برای دخترم کم نمی‌گذاشتم.

پدر این دختر مریوانی در ادامه گفت: بین من و دنیا هیچ اختلافی وجود نداشت و اگر یکسال پیش بود شاید از دستم دلخور می‌شد دنیا مثل اسمش دنیای من بود جتی یک روز پیش از مرگش برایم ۲ تا پیراهن خرید آنلاین کرده بود هیچ مشکل اساسی با هم نداشتیم تا اینکه یک روز دنیا گفت دیگر قصد ازدواج ندارد و می‌خواهد درسش را ادامه دهد.

این پدر داغدیده گفت: در فضای مجازی پخش شده که دنیا چند سال پیش هم سابقه خودکشی داشته و شاهرگش را زده است درست است دخترم روحیه حساسی داشت تصور می‌کرد ما دختر کوچیکتر را بیشتر دوست داریم بعدا فهمید اشتباه می‌کند من با وجود اینکه ۲ دختر دارم، ولی دنیا همه دنیایم بود. پلیس به ماجرای مرگ دخترم ورود کرده است و اکنون لپ تاپ دنیا دست پلیس فتا است تا علت اصلی خودکشی دنیا مشخص شود در این هفته در مریوان ۳ نفر با قرص برنج خودکشی کرده اند باید عاملان تحریک آن‌ها شناسایی شوند و افرادی که قرص برنج را به راحتی در اختیار نوجوانان و جوانان قرار می‌دهند نیز شناخته شوند.

پدر دنیا در پایان خاطر نشان کرد: باز هم می‌گویم این حرف‌هایی که در فضای مجازی منتشر شده مبنی بر اینکه دخترم به خاطر مخالفت من با خواستگاری و ازدواج اجباری خودکشی کرده است را رد می‌کنم.

رکنا

  پرینت

http://shahrkhan.ir/32914