تاریخ: ۱۰:۰۹ :: ۱۳۹۷/۰۷/۱۵
شناسه خبر: 3367

رئیس و اعضائ شورای اسلامی شهر اردبیل طی پیامی انتخاب هیئت مدیره جدید سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل را تبریک گفتند.

تبریک رئیس و اعضائ شورای اسلامی شهر به منتخبین نظام مهندسی

 

به گزارش شهرخوان، رئیس و اعضائ شورای اسلامی شهر اردبیل طی پیامی انتخاب هیئت مدیره جدید سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل را تبریک گفتند، در این پیام آمده است:

بسمه تعالی

نظام مهندسی نهادی است تأثیرگذار، هم برای مردم و هم برای جامعه مهندسی. این سازمان همچون درختی است بارور که شاخه‌های تنومند آن در آسمان علم و عمل قد برافراشته و رگ و پی آن در تاریخ مهندسی و ادوار زندگی دانشمندان این کشور ریشه دوانده است. مهندسان مجرب این سازمان در رشته های مختلف، بازوی قدرتمند نظارتی در بهبود پیشبرد خدمات فنی و اجرایی در حوزه ساختمان هستند. تحقق اهداف والای این سازمان، زیر سایه تلاش‌ها، اقدامات و حضور تمامی کاندیداهای محترمی است که شور و نشاط گسترده به هشتمین دوره انتخابات نظام مهندسی بخشید .

اینجانب به اتفاق همکاران خود در شورای اسلامی شهر اردبیل ، خرسندی خود را از این انتخاب ابراز نموده و موفقیت به دست آمده را به یکایک اعضای محترم هیئت مدیره جدید تبریک می‌گوید و از خداوند منان توفیقات روزافزون را برای این عزیزان خواهان است. یقیناً نتیجه پیروزی این انتخابات، منجر به برداشتن گام‌های بزرگی در اعتلای اهداف جامعه مهندسی، برنامه‌ریزی در مسیر تقویت و توسعه ارزش‌های ایرانی و اسلامی در شهرسازی و معماری، و همچنین ارتقای دانش فنی و کیفیت کار شاغلان در بخش‌های مهندسی ساختمان خواهد گردید.

همچنین شورای اسلامی شهر اردبیل ، سازمان نظام مهندسی را مطمئن ترین و قوی ترین مشاور در مسیر توسعه شهری دانسته ، آمادگی خود را جهت همکاردوجانبه در این راستا اعلام میدارد.

رئیس واعضائ شورای اسلامی شهر اردبیل

برچسب ها لینک کوتاه
, , , , , , , , , , , http://shahrkhan.ir/3367
همیشه در کنار شماییم :) کانال تلگرامی شهرخوان
این خبر را به اشتراک بگذارید