تاریخ: ۱۲:۰۳ :: ۱۳۹۷/۰۷/۰۱
شناسه خبر: 3371

رئیس شورای شهر اردبیل در پی حمله تروریستی به شهراهواز که همزمان با سالگرد آغاز هشت‌ سال جنگ تحمیلی بوده است، شهادت مظلومانه این عزیزان را به محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، ملت بزرگ و شریف ایران و خانواده‌های این شهیدان عزیز تسلیت گفت.

پوستی به مردم اهواز تسلیت گفت

 

به گزارش شهرخوان، متن پیام تسلیت علیرضا پوستی رئیس شورای شهر اردبیل در پی حمله تروریستی شهراهواز به شرح ذیل است:

انا لله و انا الیه راجعون

«همزمان با سالگرد آغاز هشت‌ سال جنگ تحمیلی، بار دیگر شاهد تحرکات ایادی داخلی استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌المللی بودیم که با حمله تروریستی و تیراندازی به سمت شهروندان بی‌دفاع و سربازان در رژه نیروهای مسلح در شهر اهواز سعی بر ایجاد رعب و وحشت و تفرقه میان ملت سرافراز ایران داشتند.

این تحرکات در ادامه فشارهای اقتصادی و رسانه‌ای است که با هدف تسلیم جمهوری اسلامی ایران دربرابر زیاده‌خواهی‌های قدرت‌های استکباری صورت می‌گیرد.

بی تردید مقاومت و ایستادگی مردم و نظام در برابر گروه های تروریستی و جریانات افراطی و تکفیری و همه توطئه ها و دشمنی ها را که با حمایت و پشتیبانی امریکا، رژیم صهیونیستی و برخی حامیان مرتجع منطقه، تضعیف و تجزیه کشورهای اسلامی و ملت های مظلوم منطقه و ایران اسلامی را نشانه رفته اند به شکست کشانده و یقینا این حرکت رذیلانه و ناجوانمردانه نیز با پاسخ محکم جمهوری اسلامی ایران مواجه خواهد شد.

اینجانب شهادت مظلومانه این عزیزان را به محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، ملت بزرگ و شریف ایران و خانواده‌های این شهیدان عزیز تسلیت عرض می‌کنم و از خداوند متعال برای این عزیزان صبر جزیل و علوّ درجات برای شهیدان مسألت می‌نمایم که خون پاک آنان ملت و نظام ایران را در پاسداشت آرمان ها و مقابله با هر گونه توطئه دشمنان منسجم تر و محکم تر خواهد نمود.

علیرضا پوستی
رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل

برچسب ها لینک کوتاه
, , , , , , , , , , , http://shahrkhan.ir/3371
همیشه در کنار شماییم :) کانال تلگرامی شهرخوان
این خبر را به اشتراک بگذارید