رئیس کمیسیون ایثارگران شورای شهر اردبیل ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به سلحشوران عرصه دفاع از امنیت و آرامش کشورگفت: شورا و شهرداری نیز سعی کرده است تاحد وسع و توان در این سنگر غرورآفرین در کنار مجموعه نیروی انتظامی باشد تا بهترین و نافذترین خدمات را برای جلب رضایت مردم ارائه کنند.

به گزارش شهرخوان، جواد انصاری با تبریک هفته نیروی انتظامی به سلحشوران عرصه دفاع از امنیت و آرامش کشور اظهار کرد: همچنان فرماندهان و نیروهای پرتلاش انتظامی در مناطق مختلف کشور به ویژه مناطق مرزی در دفاع از کیان این مرز و بوم سعی می‌کنند تا مشق شهادت کنند و اجازه ندهند تا عده‌ای سوداگر مرگ و اخلالگر نظام اجتماعی و امنیتی کشور را به مخاطره بیندازد.

وی با بیان اینکه مجموعه پرتلاش نیروی انتظامی در حوزه‌های مختلف از مرزبانی گرفته تا پلیس آگاهی، پلیس راه و بخش‌های دیگر سعی می‌کنند تا بهترین و نافذترین خدمات را برای جلب رضایت مردم ارائه کنند، خاطرنشان کرد: خدمات نیروی انتظامی قربت و نیت الهی پاداش دنیوی و اخروی برای مجموعه خدوم نیروی انتظامی را به همراه دارد.

رئیس کمیسیون ایثارگران شورای شهر اردبیل ادامه داد: بنده از نزدیک چه در دوران دفاع مقدس و چه در شرایط کنونی که کشورمان مورد هجمه مختلف استکبار جهانی است به عینه مجاهدت سربازان فداکار نیروی انتظامی را مشاهده کردم که جای دارد یاد و خاطره شهیدان این نیروی قویدل را گرامی داشته و بر روح و روان تابناک آنها سلام و صلواتی را نثار کنیم.

انصاری افزود: امروز مجموعه انتظامی چه در سطح کشور و در سطح استان اردبیل با تلاش شبانه‌روزی سعی می‌کنند تا امنیت، آسایش و آرامش جامعه را به شایستگی برقرار کنند که این مجاهدت‌های خاموش به یقین اسباب جلب رضایت الهی و هموطنان را زمینه‌ساز خواهد شد.

وی گفت: شورا و شهرداری نیز همواره در کنار مجموعه انتظامی استان اردبیل است و در حد وسع و توان سعی کردیم تا در این سنگر غرورآفرین در کنار مجموعه نیروی انتظامی باشیم و در حد وسع و توان به مطالبات و درخواست‌های آنها در ارائه خدمات مطلوب‌تر و کیفی‌تر به مردم کمک کنیم.

رئیس کمیسیون ایثارگران شورای شهر اردبیل بیان کرد: در گرامیداشت هفته نیروی انتظامی سعی خواهیم کرد تا با حضور در مجموعه انتظامی قدردان تلاش و مجاهدت پرسنل نیروی انتظامی باشیم و به نمایندگی از مردم از تلاش آنها در برقراری نظم و آرامش در استان اردبیل که از این لحاظ در جایگاه ممتاز قرار دارد قدردانی و سپاسگذاری کنیم.

  پرینت

http://shahrkhan.ir/3392