تاریخ: ۱۱:۳۷ :: ۱۳۹۷/۰۷/۲۹
شناسه خبر: 3406

شهردار اردبیل گفت: پیشرفت فیزیکی عملیات عمرانی بزرگراه مقدس اردبیلی ۸۰ درصد بوده و این پروژه در روزهای آتی مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

بزرگراه مقدس اردبیلی ۸۰ درصدپیشرفت فیزیکی داشته است

 

به گزارش شهرخوان، حمید لطف‌اللهیان دربازدید از پروژه‌های عمرانی شهرداری اردبیل اظهار کرد: با توجه به نیازها و تقاضاهای مکرر مدیریت کلان شهری، گستره فعالیت‌ها و حجم خدمات شهرداری، بهره‌مندی از امکانات و تکنولوژی‌های نوین ضروری و اجتناب ناپذیر است .

وی افزود: بهره‌مندی از فن‌آوری‌های نوین و تجهیزات پیشرفته ضمن کاهش هزینه‌ها، ارتقای کیفی و صرفه‌جویی در هزینه تمام شده طرح‌های عمرانی را در پی داشته و نقش بسزایی در مدیریت زمانبندی پروژه‌ها و تسهیل خدمات رسانی به مردم دارد.

شهردار اردبیل ادامه داد: شهرداری اردبیل با عقد قرارداد و به کارگیری دستگاه‌های wr و ماشین آلات پیشرفته تحکیم زیرساخت، برای اولین بار در مجموعه شهرداری‌های استان و به صورت پایلوت در پروژه بزرگراه مقدس اردبیلی گام‌های موثری را در خدمات رسانی به شهروندان برداشته است.

لطف‌اللهیان افزود: با استفاده از تکنولوژی بازیافت سرد آسفالت ضمن حصول بستری مقاوم و متراکم، اثار زیانبار زیست محیطی و بار ترافیکی کاهش یافته و حدود ۳۰ درصد صرفه جویی در هزینه‌های مالی پروژه را شاهد هستیم .

وی گفت: قطعا توسعه تجهیزات و فن‌آوری‌های نوین، منجر به مدیریت بهینه منابع و افزایش بهره‌وری در خدمات‌رسانی بهتر و بیشتر به شهروندان گردد.

شهرداراردبیل بیان کرد: پیشرفت فیزیکی عملیات عمرانی بزرگراه مقدس اردبیلی تاکنون در حدود ۸۰ درصد بوده و در روزهای آتی مورد بهره برداری شهروندان قرار خواهد گرفت.

برچسب ها لینک کوتاه
, , http://shahrkhan.ir/3406
همیشه در کنار شماییم :) کانال تلگرامی شهرخوان
این خبر را به اشتراک بگذارید