رئیس شورای شهر اردبیل با اعلام اینکه با همدلی و خرد جمعی می‌شود مشکلات شهر را برطرف کرد، گفت: امروز عملکرد شورای اسلامی شهر و شهرداری اردبیل کاملا شفاف و قابل دفاع است.

به گزارش شهرخوان،‌ علیرضا پوستی در چهل و سومین جلسه رسمی شورای شهر اردبیل که در ساختمان شهید وثیق مقدم برگزار شد، گفت: امروز گفت‌وگو در شورای شهر اردبیل براساس شفافیت و‌ قانون‌مداری است و در این زمینه تک تک اعضای شورای شهر اردبیل با رسانه‌های جمعی همراه هستند.

وی با اعلام اینکه با همدلی و خرد جمعی می‌شود مشکلات شهر را برطرف کرد افزود: امروز عملکرد شورای شهر و شهرداری اردبیل کاملا شفاف و قابل دفاع است.

رئیس شورای شهر اردبیل عنوان کرد: با تصمیمات، همراهی و نظارت شورا پروژه های شهری در حالی انجام می‌شود که اهتمام مجموعه شهرداری نیز بر این است تا پروژه‌ها در موعد مقرر در اختیار شهروندان قرار گیرد.

پوستی با تاکید بر اینکه عملکرد شورا در قالب عملکرد شهرداری نمایان می‌شود عنوان کرد: افرادی که به صورت سازمان یافته و غیرسازمان یافته در صدد این هستند تا عملکرد شورا و شهرداری را زیر سوال ببرند آگاه باشند که نمی‌توان با هوچی‌گری و فضاسازی‌های کذب به هدف رسید.

‌وی افزود: مردم یقین پیدا کنند که در تصمیمات شورای شهر منافع حداکثری شهروندان مد نظر قرار می‌گیرد.

رئیس شورای شهر اردبیل گفت: از همه صاحب‌نظران و نخبگان شهری دعوت می‌شود با شورای شهر اردبیل در قالب شورای مشورتی همراه باشند تا به همدلی و هم‌فکری بتوانیم امور شورا را سرعت ببخشیم.

  پرینت

http://shahrkhan.ir/3444