مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل با اشاره به اعطای اعتبارنامه هیأت مدیره هشتمین دوره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل افزود: استان اردبیل در سطح کشور در خصوص میزان مشارکت مهندسین در انتخابات نظام مهندسین که در۶حوزه و۵شهرستان انجام گرفت،رتبه اول را کسب نمود.

به گزارش شهرخوان، محبوب حیدری در مراسم اعطای اعتبارنامه هیأت مدیره هشتمین دوره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل اظهار کرد: در انتخابات هشتمین دوره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل، ۱۰ هزار و ۶۰۰ نفر حائز شرکت در انتخابات بودند که با حضور ۳ هزار و ۸۰۰ نفر از مهندسین در پای صندوق‌های رأی، مشارکت ۳۶ درصدی را شاهد بودیم.

وی از کسب رتبه اول استان اردبیل در سطح کشور در خصوص میزان مشارکت مهندسین در انتخابات نظام مهندسی خبر داد و افزود: انتخابات مذکور در ۶ حوزه و ۵ شهرستان انجام پذیرفت.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل تصریح کرد: حفظ سلامت و صداقت اعضای هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان از جمله مهمترین مواردی بوده که در جامعه نظام مهندسی ساختمان مورد انتظار است تا از سوی اعضای منتخب، مطالبات و نیازمندی‌‌های بیش از ۱۰ هزار نفر عضو سازمان به شکل جدی مورد رسیدگی قرار گیرد.

حیدری بر ضرورت افزایش نظارت‌ها بر نحوه ساخت و ساز بناها تأکید کرد و ادامه داد: با برگزاری آموزش‌های دوره‌ای برای اعضای منتخب نظام مهندسی، وظایف و تعهدات به شکل مستمری بازگو خواهد شد و توجه به قوانین و تعهدات انجام شده از جمله انتظارات مهمی است که از سوی منتخبین این بخش وجود دارد.

رئیس هیأت اجرایی هشتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل نیز در این مراسم اظهار کرد: بعد از ابلاغ رسمی برگزاری انتخابات نظام مهندسی ساختمان، با توجه به اهمیت قضیه از ۲۷ خردادماه سال جاری فعالیت ستاد برگزاری انتخابات آغاز شد و به صورت میانگین در هر هفته ۳ جلسه با مسؤولان ذیربط برگزار گردید تا به بهترین شکل ممکن برنامه‌های مذکور پیاده‌سازی شوند.

حسینی ادامه داد: از نکات مثبت برگزاری این انتخابات، حضور دستگاه‌ها و مسؤولان نظارتی در بیش از ۹۰ درصد جلسات نظام مهندسی ساختمان بود و انجام بیش از ۱۷۵ مورد مکاتبه نشانگر دغدغه‌مندی و تلاش کارگروه‌های تشکیل شده به منظور پیشبرد امور بود.

  پرینت

http://shahrkhan.ir/3467