شهردار اردبیل خبر داد
تاریخ: ۱۳:۱۸ :: ۱۳۹۷/۰۹/۰۵
شناسه خبر: 3564

شهردار اردبیل گفت: اجرای دقیق قانون ماده صد در اردبیل یقینا منجر به کاهش تخلفات ساختمانی در این شهر خواهد شد.

کاهش تخلفات ساختمانی در پی اجرای دقیق قانون ماده صد

 

به گزارش شهرخوان، حمید لطف اللهیان در حاشیه جلسه اتخاذ راهکار های مناسب برای تعیین تکلیف پرونده های رسوبی ماده صد در گفتگو با خبرنگار ایرنا اردبیل اظهار کرد: از حدود یک سال گذشته جلسات مهم و موثری در شورای حفظ بیت‌المال در دادگستری استان تشکیل شد که در حوزه شهرداری تصمیمات بسیار موثری صورت یافته است.

وی افزود: از سال های ماضی پرونده های بسیار زیادی در حوزه ماده صد شهرداری بلاتکلیف مانده بود که حسب جلسات تخصصی که در شورای حفظ بیت المال برگزار شد ، باعث شد امروز همه پرونده هایی که سال ها بلاتکلیف مانده بودند به صورت آمارهای شفاف و‌روشن ارائه شود.

شهردار اردبیل تریح کرد: این موضوع منجر به اجرای دقیق قانون و کاهش تخلفات ساختمانی خواهد شد که این اقدامات در یکسال گذشته به صورت میدانی و حضور کارشناسان دستگاه قضا برگزار شد و به صورت دقیق بررسی ها به عمل آمد.

لطف اللهیان خاطر نشان کرد: شهرداری اردبیل امروز آماری که قابل ارائه باشد را در اختیار دارد که یقینا این اقدام صورت گرفته از سوی شهرداری اردبیل مورد استفاده در سایر شهرها نیز خواهد بود.

وی با اعلام تشکر از تلاش های خستگی ناپذیر دستگاه قضایی در اردبیل ،گفت: امیدوارم همکاران شهرداری اردبیل نیز بتوانند به صورت جدی این اقدامات را عملیاتی کنند.

برچسب ها لینک کوتاه
, , , , http://shahrkhan.ir/3564
همیشه در کنار شماییم :) کانال تلگرامی شهرخوان
این خبر را به اشتراک بگذارید