تاریخ: ۱۰:۱۷ :: ۱۳۹۷/۰۹/۱۷
شناسه خبر: 3594

شهردار اردبیل در پیامی 16آذر ماه روز دانشجو را به دانشجویان اردبیل تبریک گفت.

پیام تبریک شهردار اردبیل بمناسبت روز دانشجو؛

 

به گزارش شهرخوان، متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

۱۶ آذر ماه یادآور خاطرات سه تن از شهدای گرانقدر ایران اسلامی است که پیام آور عزت و شرف بوده و نشان دادند دانشگاه و جامعه دانشگاهی نماد مقاومت در برابر سلطه خارجی و خودکامگی داخلی است.

روزی که دانشجویان ندای آزادی خواهی و استقلال طلبی را در نظام استبدادی فریاد زدند و درس آزادگی، حریت و عزت خواهی را به دانشجویان هدیه دادند.

دانشجویان همواره پیشگام و طلایه دار آرمان های بلند ملت ایران هستند و در طول تاریخ جمهوری اسلامی ایران منشا برکات و ثمرات فراوانی بوده اند، از این رو مشارکت و حضور دانشجویان در مدیریت شهری و اقدامات فرهنگی و اجتماعی همواره برای شهر بسیار ارزشمند بوده و از ظرفیت های این نسل نو اندیش نمی توان غافل شد.

اینجانب ضمن گرامیداشت حماسه ۱۶ آذر روز اندیشه های نو و فکرهای خلاق این روز را به دانشجویان و دانشگاهیان اردبیل تبریک عرض نموده از خداوند منان برای دانشجویان و فرزانگان این دیار پرافتخار عزت، سربلندی و سلامتی خواستارم.

امید است دانشجویان شهر اردبیل با پرداختن به سبک زندگی اصیل و تبعیت از الگوی شهرسازی مدرن و همسو با معماری ایرانی اسلامی مدیران و برنامه ریزان شهری را در احیا و ارتقا سیما و منظر شهری یاری نمایند.

برچسب ها لینک کوتاه
, , , http://shahrkhan.ir/3594
همیشه در کنار شماییم :) کانال تلگرامی شهرخوان
این خبر را به اشتراک بگذارید