حمید لطف اللهیان در پیامی قهرمانی تیم بیمه رازی اردبیل نماینده سرافراز ایران در پنجمین دوره رقابت های کشتی جام باشگاه های کشتی فرنگی جهان را به اعضای تیم، جامعه ورزشی و شهروندان فهیم اردبیل تبریک گفت.

به گزارش شهرخوان، متن پیام به شرح زیر می باشد:

میزبانی شایسته اردبیل از مسابقات کشتی فرنگی باشگاه های جهان که مورد تحسین ورزشکاران و مهمانان ایرانی و خارجی قرار گرفت با قهرمانی تیم بیمه رازی اردبیل به عنوان نماینده کشورمان خاتمه یافت.

این موفقیت نشانگر آمادگی اردبیل و اشتیاق مسئولان استانی و شهری در میزبانی از رویدادهای ملی و بین الملی است تا بتوانند شرایط مناسبی برای مشارکت مردم ورزش دوست اردبیل فراهم سازند.

اینجانب ضمن تبریک این مقام قهرمانی به کشتی گیران، مربیان و مسئولان تیم بیمه رازی و جامعه ورزشی اردبیل با قدردانی از تلاش تیم شهدای مدافع حرم اردبیل و سپاسگزاری از مردم شریف اردبیل به دلیل حضور مشوقانه بی نظیرشان، از خداوند منان توفیقات روز افزون را برای قهرمانان و ورزشکاران دیار سبلان مسالت دارم .

در ادامه این راه پرافتخار و حمایت از ورزش کشتی، شهرداری اردبیل برای افزایش نشاط اجتماعی شهروندان همواره به عنوان بازوی همیار در کنار ورزش اردبیل خواهد بود.

  پرینت

http://shahrkhan.ir/3613