مدیر منطقه ۴ شهرداری اردبیل گفت: از ابتدای سال تا کنون شهرداری اردبیل اقدام به بازگشایی و تعریض چهار خیابان در محدوده منطقه ۴ با هدف بازگشایی و سهولت در تردد و رفت و آمد شهروندان کرده است.

 

به گزارش شهرخوان، فضیلت ابراهیمی در گزارشی از عملکرد منطقه ۴ تصریح کرد: حوزه منطقه ۴ به ۷ بلوک تقسیم شده است که در هر کدام کارهای عمرانی و خدماتی در حال اجرا است.

وی گفت: در کل منطقه در سال ۹۷حدود ۱۳ هزار و ۴۴۲ مترمربع جدول گذاری ،۱۰۳ هزار و ۲۹۰ مترمربع زیرسازی و همچنین ۱۱۴ وهزار و ۱۸۵ مترمربع آسفالت ریزی انجام گرفته است.

مدیر منطقه ۴ شهرداری اردبیل با اشاره به بازگشایی ۴ خیابان اصلی گفت: خیابان گلمغان، خیابان شهید بخته ، خیابان فنی و حرفه ای و خیابان جهانبانی واقع در میراشرف جز خیابانهای بازگشایی شده توسط شهرداری منطقه ۴ است.

فضیلت به برداشت روزانه ۶۰ تن زباله و ۲۰ تن مازاد اشاره کرد و گفت: اصلاح هندسی میدان مادر نیز با هدف کاهش ترافیک از دیگر اقدامات این منطقه بوده است.

وی افزود: توسعه فضای سبز نیز در این منطقه ۱۱ هزار و ۸۰۰ مترمربع بوده است.

مدیر منطقه ۴ شهرداری اردبیل المان میدان وحدت، پل داروپخش و قرائت خانه پارک گلستان بمساحت ۵۲۰ مترمربع را از دیگر پروه های در حال اجرای این منطقه برشمرد و بیان کرد: تمام اهتمام مجموعه شهرداری اردبیل اتمام این پروژه هاست.

وی همچنین بیان کرد: با توجه به پیش رو بودن فصل زمستان و بارش های احتمالی اکیپ خدمات شهری برای نمک پاشی و برفروبی به حالت آماده باش قرار دارند.

  پرینت

http://shahrkhan.ir/3616