عضو شورای شهر اردبیل:
تاریخ: ۱۲:۴۲ :: ۱۳۹۷/۱۰/۰۲
شناسه خبر: 3622

عضو شورای شهر اردبیل گفت: اجرای پروژه‌های عمرانی به ویژه پیاده‌راه‌ها در شهر اردبیل به سیما و منظر شهری جلوه‌ای متفاوت بخشیده که شورا نیز از این پروژه‌ها حمایت می‌کند.

پیاده‌راه‌ها سیمای بصری اردبیل را چشم‌نوازتر کرده است

به گزارش شهرخوان، یونس رونقی در گفتگو با خبرنگاران تصریح کرد:با توجه به اینکه کلیات این پروژه‌ها در شورای ترافیک استان و با حضور متخصصان و کارشناسان زبده به تائید و تصویب رسیده است عملیاتی شدن آنها به کاهش بار ترافیکی و بهبود و اصلاح این امر کمک خواهد کرد.

وی گفت: هر چند برخی از شهروندان نسبت به اجرای پیاده‌راه شیخ صفی‌الدین اردبیلی نظرات و پیشنهاداتی داشته‌اند ما در شورای شهر اردبیل با گوش شنوا آنها را شنیدیم و سعی کردیم با صحبت‌هایی که با مشاور و مجری این پروژه داشتیم بخش عظیمی از این خواسته‌ها و مطالبات را جامه عمل بپوشانیم.

عضو شورای شهر اردبیل گفت: در مجموع اجرای پیاده‌راه‌ها به دور از شعارزدگی در نقطه عمل حرکت مطلوبی است که شورا و شهرداری در دور جدید فعالیت خود آنها را مورد دقت و رصد قرار داده و قطعا در مسیرهای مختلف نیز پیاده‌راه‌های جدید پیش‌بینی شده است.

رونقی افزود: شهرداری اردبیل به رغم مشکلات و بحران مالی اجرای این پروژه را با کیفیت و دقت نظر بیشتر مورد توجه قرار داده و امیدواریم در بهترین شرایط نه تنها پیاده راه شیخ صفی‌الدین بلکه سایر پیاده‌راه‌ها نیز به نقطه اجرا رسیده و زمینه حضور شهروندان و گردشگران در حریم بقعه شیخ صفی‌الدین به راحتی و با فراغ بال بیشتر فراهم آید.

عضو شورای اسلامی شهر اردبیل بیان کرد: ما در شورای پنجم در کنار تاکید و توجه بر ابعاد کیفی اجرای این پیاده‌راه‌ها سعی داریم تا به نمایندگی از مردم ایرادات و اشکالات احتمالی را نیز مطرح کنیم که مشاور پروژه با سعه صدر آنها را مورد توجه قرار داده و سعی در کاهش ایرادات و افزایش کیفی اجرای این پیاده‌راه‌ها دارد.

برچسب ها لینک کوتاه
, http://shahrkhan.ir/3622
همیشه در کنار شماییم :) کانال تلگرامی شهرخوان
این خبر را به اشتراک بگذارید