رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اردبیل از توزیع ۳ هزار و ۶۶ حلقه لاستیک در انواع مختلف برای انواع خودروها در اردبیل خبر داد.

 

به گزارش شهرخوان، رحیم سعیدی تصریح کرد: تعداد ۳ هزار و ۶۶ حلقه لاستیک در انواع مختلف برای انواع خودروها در سطح شهر اردبیل توزیع شده است.

وی با اشاره به اینکه لاستیکهای توزیع شده برای خودروهای سمند، پژو ، پراید، و روا، خودروهای دیزلی باری، اتوبوس و مینی بوس می‌باشد افزود: با هماهنگی اتحادیه تاکسیرانیهای شهری کشور و سازمان صنعت و معدن و تجارت استان اردبیل تا بحال تعداد بیش از ۳ هزار حلقه لاستیک در سه مرحله بین تاکسیداران و دارندگان خودروهای دیزلی توزیع گردیده است.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری با بیان اینکه این تعداد لاستیک در ۳ مرحله به شرح ذیل توزیع شده است ادامه داد: تعداد ۲ هزار و ۴۰۰ حلقه برای تاکسیها، ۴۷۰ حلقه برای خودروهای دیزلی باری و کمپرسی، تعداد ۹۸ حلقه برای اتوبوس های درونشهری بخش خصوصی و ملکی سازمان و نیز تعداد ۹۸ حلقه نیز برای مینی بوس های تحت نظارت سازمان توزیع شده است.

سعیدی در پایان خاطر نشان کرد: توزیع لاستیک تا اشباع شدن نیاز تاکسی ها و خودروهای دیزلی توزیع لاستیک همچنان ادامه خواهد داشت و این در حالیست که هم اکنون نیز توزیع لاستیک در بین رانندگان همچنان ادامه دارد.

  پرینت

http://shahrkhan.ir/3624