‌شهردار اردبیل:
تاریخ: ۱۳:۲۸ :: ۱۳۹۷/۱۰/۰۶
شناسه خبر: 3636

شهردار اردبیل

با پرهیز از تیم‌داری سعی در حمایت از فوتبال شهرداری داریم

به گزارش شهرخوان، حمید لطف‌اللهیان در جلسه شورای شهر اردبیل، اظهار کرد: ما هم در سال گذشته و هم امسال با حمایت مالی سعی داریم تا فوتبال شهرداری اردبیل را سرپا نگهداریم تا علاقمندان به فوتبال و جوانان این شهر بتوانند با امیدواری تیم شهر خود را در مسابقات لیگ دسته دو همراهی کنند.

وی از توافق با اداره کل ورزش و جوانان و تعهد پرداخت ۵۰ درصد هزینه تیم فوتبال شهرداری اردبیل خاطرنشان کرد: شهرداری و ورزش و جوانان ۲ میلیارد تومان به صورت مساوی به این تیم کمک مالی خواهند کرد تا تیم فوتبال شهرداری اردبیل با حضور در لیگ دسته سه بتواند بازی‌های خود را در فصل جدید انجام دهد.

تشویق-هواداری-فوتبال-مسابقه

شهردار اردبیل در مورد ایرادات سازمان بازرسی به شهرداری اردبیل در باب تیم‌داری حرفه‌ای بیان کرد: حضور در دسته سه به هیچ وجه تیم‌داری حرفه‌ای محسوب نمی‌شود و ما همچون سایر هیئت‌های ورزشی به هیئت فوتبال نیز یک میلیارد تومان پول تزریق می‌کنیم تا تیم فوتبال شهرداری را در لیگ پشتیبانی کنند.

لطف‌اللهیان اضافه کرد: اگر از این تیم حمایتی انجام نشود تیم فوتبال شهرداری اردبیل روی هوا مانده و بدون هیچ حامی نمی‌تواند حتی در سطح لیگ دسته سه ورود پیدا کند که ناکامی این تیم بیش از این امید و نشاط جوانان ما را نیز از بین می‌برد.

فوتبال-ورزش

وی با پرهیز از بیان برخی از مسایل حاشیه‌ای در سال‌های گذشته تصریح کرد: بنده در یک فرصت مناسب تمام اتفاقات تیم فوتبال شهرداری اردبیل را از سال ۹۰ تاکنون بیان خواهم کرد که برخی اقدامات و اظهارات چه ضربه مهلکی به این تیم وارد کرده و ما سعی داریم با کمترین حرف زدن بیشترین نتیجه‌گیری را برای این تیم رقم زده و به نوعی حمایت بی‌ادعای خود را از تیم فوتبال شهرداری انجام دهیم.

برچسب ها لینک کوتاه
, , , http://shahrkhan.ir/3636
همیشه در کنار شماییم :) کانال تلگرامی شهرخوان
این خبر را به اشتراک بگذارید